Advertising
Otomobil 27 Kasım 2016, 15:13
Yenilenen CLIO HB ve Sport Tourer

Yenilenen CLIO HB ve Sport Tourer

Yenilenen CLIO HB 48.150TL, Clio Sport Tourer ise 52.150TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuluyor.

Yenilenen CLIO HB ve Sport Tourer, full-LED Pure Vision farları ile birlikte yepyeni tasarım detayları tamamen çok daha albenili bir görünüme sahip.

Yenilenen Clio Ailesi, geniş bir motor seçeneği ve zengin teçhizat seviyesine sahip. Yenilenen CLIO HB 48.150TL, Clio Sport Tourer ise 52.150TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuluyor.

ClioIV markanın 2012’de ortaya meydana çıkan yeni tasarım kimliğini bünyesinde barındıran birincil Renault modeliydi. Yenilenen Clio, C şekilli gündüz farlarını da taşıyan full-LED far imzası ile Marka’nın tasarım kimliğini vurgulamayı sürdürüyor. Clio, yeni ızgara ve ön tampon oranları ile yeni bir ön görünüme sahip.

Yenilenen CLIO,Renault’nun üst segment modellerinde kullanılan malzemeler ile donatıldı. İç mekanda kullanılan döşemeler yepyeni ve kullanılan plastik malzemenin dokunuş ve görsel kalitesine özel siklet gösterildi. Krom detaylar ise daha durağan ve mat bir görünüme sahip; renkler ise çok daha seçkin.

Yenilenen Clio HB Türkiye’de Joy, Icon ve GT Lİne edinmek üzere 3 ekipman seviyesi ve 3 benzinli, 3 dizel edinmek üzere 6 bambaşka motor seçeneği ile pazara sunuluyor. Benzinli motorlar 1.2 16V 75 ve 1.2 120 bg manuel ,1.2 Turbo EDC 120bg (otomatik); dizel motorlar 1.5dCi 75 ve 90bg manuel ayrıca 1.5dCi EDC 90bg (otomatik).

Clio Sport Tourer ise Joy ve Icon elde etmek üzere 2 teçhizat seviyesi ve 2 benzinli, 3 dizel motor seçeneği ile müşterinin beğenisine sunuluyor. Benzinli motorlar 1.2 16V 75 manuel ,1.2 Turbo EDC 120bg (otomatik); dizel motorlar 1.5dCi 75 ve 90bg manuel keza 1.5dCi EDC 90bg (otomatik).

Clio’da emniyet ve sürüşe tezgâhtar sistemleri hem konfor ekipmanları da dikkat çekiyor. Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS), Elektronik Denge Programı (ESC), Acil Fren Destek Sistemi (AFU), Yokuşta Kalkış Yardım Sistemi (Hill Holder), şoför ve yolcu hava yastıkları, yan hava yastıkları, elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları standart donanım olarak yer alıyor.

Arka park sensörü, Full Led Farlar, sis lambaları, elektronik klima, elektrikli katlanan dış dikiz aynaları, R-Link, Zeki Park Sistemi, Geri Gösterme Kamerası opsiyonlar arasındaki donanımlardan bazıları.

Yenilenen Clio’ya dört yeni renk seçeneği eklendi (Intense Kırmızı, Titanyum Grisi, Sedef Beyaz ve Demir Mavi). Aynı Zamanda yeni jantlar ve jant kapakları ile birlikte fazla daha geniş kişiselleştirme programı da müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Bu yazı senden önce 153 kez okundu.

Yorum Yap