Advertising
Otomobil 28 Kasım 2016, 14:09
Volvo'dan Araçlara Özel Hizmet!

Volvo’dan Araçlara Özel Hizmet!

Volvo’nun konsiyerj hizmetleri olarak adlandırılan yeni programı oldukça alaka çekti. Son dönemlerde otomobil sektöründe böylece fazla bambaşka yeniliği sunmayı başaran Volvo tanıtımını gerçekleştirdiği yeni teslimat programı ile birlikte yeni bir standartlara ulaşmayı başarmıştı. Hemen ise geçtiğimiz yıl kullanıcılara sunulan teslimat programını bu sene itibariyle daha da geliştirilecek ve bu teknolojinin daha iyi bir şekilde kullanıcılara hizmet vereceği belirtildi.

Konsiyerj Hizmeti Geliyor!

Teslimat programı kapsamında şahısların özellikle telefonlarda yer alan dijital anahtar ile araçlarını teslim alabilmesi zeka mümkün olacak. Kişiler böylece araç siparişlerini ve kullanımlarını kolay bir ülkü getirebilecek.

Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda ilgili özelliğini tek bir defa kullanılabildiği belirtilirken bu dilekçe doğru güvenlik konusunda herhangi bir sorun yaşanmayacak. Konsiyerj programda bundan başka kişilerin yakıt, yıkama ya da vasıta bakım hizmetlerinden de faydalanabileceği açıklama edildi. Kişilerin aracı teslim ettikten daha sonra istenilen yere aracını getirtebileceği ve aracını yine programda bulunan özel güvenlik sistemleri ile açarak kullanmaya başlayabileceği açıklandı.

Şahısların bilhassa işte çalıştığı dönemlerde araçlarının bakımlarının yapılması ve aynı zamanda yakıt gibi ihtiyaçlarının giderilmesini seçim ettiği belirtilirken bu hizmet doğru Volvo marka vasıta sahiplerinin işlerini fazla daha iyi bir basit ülkü getirilecek. Resmi açıklamalarda özel tanıtım videoları da yer alırken altında yer alan videodan özel tanıtımı izleyebilirsiniz;

Bu yazı senden önce 156 kez okundu.

Yorum Yap