Advertising
Otomobil 28 Kasım 2016, 14:08
Toyota C-HR'ye Çoktan 100 Binlik Talep

Toyota C-HR’ye Çoktan 100 Binlik Talep

Toyota göre Türkiye’de üretimi gerçekleştirilen ve arkasından Avrupa piyasasına sunulan Toyota C-HR oldukça alaka çekiyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda Avrupa’da satışa çıkarılacak olan araç için çoktan 100 binlik talebin oluştuğu belirtilirken 61 bambaşka ülkede satılacak olan Toyota C-HR için yüksek satmak rakamlarına ulaşabileceği düşünülüyor.

Sipariş Rekoru Kırıldı

Sipariş rekoru kırmayı başaran araç için Türkiye’deki üretimler hızlandırırken Türkiye’de üretilen ilk Hibrid otomobil olma özelliğini taşıyan araç önümüzdeki dönemlerde çok daha ayrı artı talep alabilecek durumda.

Resmi Izah Etme Geldi

Toyota göre konu ile ilgili devlete ait bir tanımlama yapılırken Amerika Birleşmiş Devletleri ve Kanada gibi o kadar fazla öbür ülke pazarına giriş yapılacağı ve şimdiden bu ülkelerden gelen taleplerin karşılanmaya çalışıldığı belirtildi. Ülkelerden gelen talepler için derhal 100 binlik bir sayı paylaşılırken önümüzdeki dönemlerde daha pozitif ülkeye antre yapılması bu taleplerin artmasını sağlayacak.

Otomobilin iç tasarımından teknik özelliklerine değin özel bir çalışmanın yapılması fazla bambaşka bir modelin ortaya çıkmasını sağlarken araçlar hız, performans, yüksek konfor ve güvenilirlik sağlıyor. 100 bin adet siparişin 2017 yılı içerisinde teslim edileceği belirtirken araç için önümüzdeki dönemlerde farklı kampanyaların düzenlenmesi ve öbür ülke pazarlarına giriş yapılması bekleniyor.

Bu yazı senden önce 162 kez okundu.

Yorum Yap