Advertising
Otomobil 27 Kasım 2016, 15:13
Toyota, 5 konsept modelini sergileyecek

Toyota, 5 konsept modelini sergileyecek

Toyota, yakıt hücre hibrit araç FCV, eğlenceli araba FV2, JPN Taksi, Ufak Van araçlardan Voxy ve Noah konseptlerini sergileyecek.

Toyota Tokyo Motor Show’da 5 konsept modelini sergileyecek

Toyota açıklamasına tarafından, Tokyo Motor Show’da  “Tekrar Eğlenceli Şürüş” sloganıyla fuardaki yerini alacak olan Toyota, yakacak hücre hibrit vasıta FCV, eğlenceli araba FV2, JPN Taksi, Ufak Van araçlardan Voxy ve Noah konseptlerini sergileyecek.

Otomobil tutkunlarına keyifli sürüşü garanti eden dünya prömiyerlerinin yanı sıra, Toyota hibrit spor araba Aqua G Spor, kişisel sürdürülebilir ulaşım için ideal çözüm Toyota i-Road ve Toyota’nın bol ödüllü spor otomobili GT86 modelinin bir yansıması olan FT-86 Open Konsept modellerini de beğenilere sunacak.

Çevreye yalnızca su buharı salarak Toyota’nın çevreci Teknoloji lere verdiği önemi bir defa daha ortaya koyan FCV Konsepti, Toyota’nın “Bitmiş Eğlenceli Sürüş” felsefesini yansıtan FV2, Japon misafirperverliğini sunmak için geliştirilen JPN Taksi konsepti, ailelerin ihtiyaç duyduğu eğlenceli ferah bir iç mekan ile yakacak ekonomisi sunan Küçük Van araçlardan Voxy ve Noah konseptleri “Tokyo Motor Show”da otomobilseverlerin karşısına çıkacak.

Hibrit spor otomobil Aqua G Spor, kişisel sürdürülebilir ulaşım için ideal çözüm Toyota i-Road ve Toyota’nın bol ödüllü spor otomobili GT86 modelinin heyecanlandırıcı bir yansıması olan FT-86 Open Konsept modellerini de sergileyecek.

Toyota’nın spor konsepti olan 86 serisinin yakın gelecekteki heyecan verici yansıması olmaya hazırlanan FT-86 Open konsepti de fuarda gösterilecek. Toyota’nın önden “boxer” motorlu, arkadan itişli, kompakt 2+2 spor otomobili 86 serisinin “cabriolet” versiyonu olan FT-86 Open’in Japonya prömiyeri defuar için özel olarak kullanılan “flaş kırmızı” vücut rengi ile Tokyo Motor Show’da yapılacak.

Bu yazı senden önce 108 kez okundu.

Yorum Yap