Advertising
Otomobil 28 Kasım 2016, 14:08
Tesla Otomatik Pilotta Çok Gösterişli!

Tesla Otomatik Pilotta Çok Gösterişli!

Otomobil dünyasının en gösterişli markalarından birisi olan Tesla bilhassa geliştirdiği otonom araçlar ile oldukça dikkat çekiyor. Geliştirilen özel sistem bir uçtan bir uca şahısların araçlar ile yapacakları yolculuklar tehlikesiz bir şekilde tamamlanırken otomatik pilot kişilerin güvenliğini en üstteki seviyeye çıkarmayı başarıyor.

Tanıtım Videosu Yayınlandı

Konu ile ilgili yeni bir tanıtım videosu daha hazırlanırken bilhassa otomatik sürüş konusunda Tesla’nın ne değin iddialı olduğu bu yeni tanıtımla göstermiş oldu. Geçtiğimiz dönemlerde yaşanan kazalardan nedeniyle Tesla her ne dek eleştirilmiş olsa da yapılan son açıklamalar ve paylaşılan video Tesla’nın otomatik pilotunun içten kullanıldığı takdirde epeyce güvenli olduğunu gösteriyor.

Konu ile ilgili paylaşılan bilgiler doğrultusunda Tesla’nın otomatik pilotun yoldaki bütün detayları hesaba kattığı ve tehlikesiz bir sürüş için tüm olasılıkları hesapladığı görülürken özellikle kaza ya da olabilecek herhangi bir soruna karşı da gerekli olan bütün önlemler alınmış durumda. O Kadar ama kaza anlarında güvenli bir şekilde yolcuların araçtan inebilmesi deha düşünülmüş. Otomatik pilot ile ilgili paylaşılan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz;

Bu yazı senden önce 204 kez okundu.

Yorum Yap