Advertising
Otomobil 29 Kasım 2016, 01:28
Renault Talisman 2017'nin Business Car'ı!

Renault Talisman 2017’nin Business Car’ı!

Her yıl seçilen ve öyle fazla öbür markanın katıldığı ödüllerde Business car olarak tanımlanan meslek aracında bu yıl birinci Renault oldu. Renault’un tanıtımı gerçekleştirdiği Renault Talisman aracı yarışmadaki bütün rakiplerini geride bırakmayı başardı.

D segmentinde 10 farklı aracın yer aldığı kategoride Renault birinci olmayı başarırken piyasaya yeni sunulan aracın şimdiden ödül almayı başarması da epeyce alaka çekti. Konu ile ilgili yapılan değerlendirmelerde özellikleri araçların  ayrı özelliklere sahip olması gerektiği belirtilirken bir takvim içerisinde 80 ve 100 bine dek yüksek bir kilometrenin yapılabildiği açıklandı. Araçların bu değin yüksek kilometrelere değin sorunsuz bir şekilde hizmet verebilmesi, sıcacık, konforlu ve aynı zamanda öbür ihtiyaçlara yanıt verebilmesi yarışmanın kriterleri aralarında yer alıyor.

Renault Talisman 2017 Fark Yarattı

Dizel motoruyla 100 kilometrede sadece 3.6 litre tüketimi bulunan Renault Talisman ise ayrıca çevreci ayrıca de idareli. İç mekanda kullanılan tasarım dikkat çektiği gibi 8.7 inçlik dokunmatik ekranıyla da o kadar fazla öbür işlemin yapılması olası. İnternet erişimi bir uçtan bir uca farklı uygulamaların kullanılması, telefonun mesaj ve arama gibi fonksiyonlarının da yeniden ekran aracılığıyla gerçekleştirilmesi olası.

Diğer Taraftan sürücü koltuğunda masajlı masaj hizmetini bulunması da kişileri uzun yolculuklarda sorunsuz bir şekilde gezi yapmasını sağlıyor.  

Bu yazı senden önce 192 kez okundu.

Yorum Yap