Advertising
Otomobil 28 Kasım 2016, 14:08
Peugeot 301 Sedan 2017’'e Dikkat Çekecek!

Peugeot 301 Sedan 2017’’e Dikkat Çekecek!

Peugeot 301 adı bahşedilen yeni model ile piyasaya giriş yapan Peugeot markası 2017 yılında oldukça iddialı. Peugeot 301 Sedan detaylarıyla uyarı çekerken gündüz farları, stop lambaları ve değişen tasarımı ile birlikte epeyce başarılı bulundu.

Tanıtımı Gerçekleştirildi

Firma tarafından yapılan yeni tasarım özel bir etkinlik ile görücüye çıkarılırken otomobilden yer alan pek çok yeni nitelik araba severlerin dikkatini çekmeyi başardı. Bundan Başka bilhassa iç mekanda yapılan şartların değişmesi ile araba Android Auto ve Apple Carplay ile ahenkli ışık halkası gelerek kişilerin araç kullanımına çok daha yerinde bir ayla getirildi.

Multimedya Sistemi Yenilendi

Multimedya sistemi ile kişilerin araç içerisinde gerçekleştirmek istediği öyle fazla işlemi yapabilir durumda olması bu konuda daha basit bir araç kullanımını sağlarken klimanın denetleme edilmesi veya camların açılması sadece tek dokunuş ile yapılabiliyor.

301 Sedan’da emniyet konusunda da pek çok manâlı gelişme sağlanmış. Böylece oysa acil fren sistemi, lastik basınç göstergesi gibi böylece çok yeni özellik araçta yer alıyor. Bu Nedenle aracın emniyet konusunda da bilgilerine erişilmesi sağlanıyor. Benzinli ve dizel almak üzere iki öbür seçeneğin bulunduğu araç için satın alma esnasında karşınıza çıkacak iki seçenek şöyle olacak;

82 beygir güç ve 118 nm tork üreten 1.2 Puretech benzinli

92 at güç üreten 1.6 litrelik dizel motor 

Bu yazı senden önce 193 kez okundu.

Yorum Yap