Advertising
Otomobil 27 Kasım 2016, 15:13
“Parrot Asteroid Smart” sergilendi.

“Parrot Asteroid Smart” sergilendi.

parrot astreoid serisi turkcell teknoloji zirvesinde görücüye çıktı.

 
Bluetooth ve Multimedya teknolojilerinde lider işyeri Parrot, Türkiye’nin en kapsamlı Teknoloji etkinliklerinden Turkcell Teknoloji Zirvesi’ne katıldı. Zirvede araç sahiplerine karşın geliştirilen ‘Parrot Astreoid’  serisinden “Parrot Asteroid Smart” sergilendi.
Haliç Kongre Merkezi’nde 12-13 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen yükseklik dahilinde geleceğin teknolojileri konuşuldu. Parrot’un araç sahiplerine karşın ürettiği yeni ‘Parrot Astreoid’ multimedya serisi,  Turkcell Teknoloji Zirvesi dahilinde tüketiciyle buluştu. Serinin kişiselleştirilebilen modeli “Parrot Asteroid Smart” 2 günde takriben 10 bin katılımcı tarafından incelendi.
Parrot’un araç içinde internet kullanımına yönelik ürettiği yeni “Parrot Asteroid Smart” teknoloji ve eğlencenin yeni adı oldu. “Parrot Asteroid Smart” üzerinden akıllı telefonlara bağlanarak kullanılan Turkcell Muzik, Yol Bilgisi, Turkcell tv ve Connected Car gibi Turkcell uygulamaları ziyaretçiler kadar yoğun alaka fark etti.
Uygulamalar, multimedya, navigasyon, müzik ve eller özgür telefon gibi sunduğu gelişmiş özelliklerle otomobillerde sürekli internet keyfi yaşatan “Parrot Asteroid Smart” internet erişimini en tehlikesiz ve en elverişli şekliyle vasıta içinde tüketiciye sunuyor.
Parrot Asteroid serisi, seçkin araç ses ve görünüm sistemi uygulayan kurulum noktaları, otomotiv bayileri ve www.mobicom.com.tr adresinden satın alınabilir

Bu yazı senden önce 116 kez okundu.

Yorum Yap