Advertising
Otomobil 29 Kasım 2016, 01:28
Jaguar 2021'e Hazırlanıyor

Jaguar 2021’e Hazırlanıyor

Özellikle son dönemlerde elektrikli otomobillerin epeyce alaka çekmesi firmaların da üretimlerini elektrikli otomobillerden yöne yapmasını sağlıyor. Yapılan son açıklamalarda bilhassa Jaguar kadar yeni üretimlere başlanacağı belirtilirken üretimler zarfında daha çok otonom ve elektrikli araçlar kullanılacak.

Niyet 2021

Işyeri göre yapılan planlamalar kapsamında elektrikli ve otonom araçların 2021 yılına dek piyasaya sunulacağı belirtirken bu tarihe dek yapılacak incelemeler ile birlikte markanın piyasada hangi araçlar ile yer alacağı da netlik kazanmış olacak. Bu konuda en önemli detaylardan bir parça başına sektörde var elde etmek isteyen tüm markaların kullanıcılara yerinde bir seçenek sunabilmesi. Böylece fakat araç alacak kişiler daha fazla elektrikli modelleri tercih ederken firmaların bu konuda sunacağı seçenekler de piyasadan daha çok pay almasını sağlayacak.

Konuyla ilgili yapılan paylaşımlarda o kadar çok farklı markanın 2020 ve 2021 yılı ardından özel çalışmalarının olduğu görülürken yapılacak incelemeler sonrasında hangi firmanın hangi seçenekleriyle piyasada olacağı netlik kazanacak. Bugüne kadar Tesla gibi o kadar fazla manâlı marka elektrikli araçlarıyla piyasada yer almaya başlarken böylece çok bambaşka markanın da sektöre giriş yapacak olması rekabeti de arttıracak. Önümüzdeki dönemlerden itibaren elektrikli araba konusunda önemli bir rekabetin yaşanabilmesi de olası görünüyor

Bu yazı senden önce 171 kez okundu.

Yorum Yap