Advertising
Otomobil 27 Kasım 2016, 15:13
Cristiano Ronaldo ve Hugo Güçlerini Birleştirdi

Cristiano Ronaldo ve Hugo Güçlerini Birleştirdi

Dünyaca meşhur futbol oyuncusu yine dünyaca ünlü oyun karakteri Hugo ile takım oluyor

Süperstar Cristiano Ronaldo, ayrıca Android hem de iOS işletim sistematik cep telefonu ve tabletlere indirilebilir yeni ve aksiyon doymuş bir serüven oyunu olan Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters’da Hugo ile takım oluyor. 

Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters’da oyuncu, çok renkli bir dünyada takipteki Paparazzi Pete’cilt kaçıyor – hem de hiç bir kısıtlama olmadan.

Oyunda engellerin atlatılması, bozuk paraların toplanması gerekiyor ve kaykay kullanılıyor. Yüksek puanlara çıkıldıkça yarış zorlaşıyor ve şan şan avında dünya liderler tahtasına daha fazla oyuncu katılıyor. Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters oynaması basit, ustalaşması baskı bir oyun ve keza kısa keza de uzun oyun oturumları için epeyce yerinde. 

Hugo Games’in kurucusu ve CEO’su Henrik Kølle, ” oyunlar ve kuvvetli bir marka doğruca Hugo’nun yer aldığı birincil mobil oyunlar 25 milyon kez indirildi. Hugo’nun dünyanın en büyük oyun karakteri olma potansiyeli konusunda hiç bir şüphemiz değil – özellikle de Cristiano Ronaldo’yu yanına aldığında” diyor.

Kølle, Hugo Games olarak dünyanın en büyük spor starı Cristiano Ronaldo ile işbirliğine girdiklerini gururla sunduklarını belirtiyor. Kølle’ye tarafından Cristiano şahane bir kişiliğe ve güce sahip uluslararası bir ikon, ayrıca tüm dünyada sevilen bir isim. Kølle, yaptıkları işbirliği baştan sona Ronaldo’nun etkileyici kişiliğine hayran kaldıklarını ve özetle Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters oyununda Ronaldo ve takımıyla çalışmanın büyük bir zevk olduğunu söylüyor.

Kølle sözlerine şu şekilde devam ediyor: “Cristiano Ronaldo’nun bireysel özellikleri konusunda hiç bir şüphemiz yok. Ronaldo’nun hayranları ve sosyal medyadaki 200 milyon takipçisiyle kurduğu tahvil dünyaca meşhur karakterimiz Hugo ile fazla hoş eşleşiyor. Ronaldo ve Hugo’nun önümüzdeki yıllarda mobil oyun dünyasında önemli bir etki yaratmasını bekliyoruz.”

Hugo Retro Mania ve Hugo Troll Race, mobil cihazlar üzerinde oldukça popüler bir tür olan heyecan verici ebedi koşu oyunu olarak mobil cihazlar ve tabletler üstünde çok iyi bir oynanabilirlik ve ziyafet sağlamış durumda. Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters bir adım daha öteye gitgide artarak hakiki hayattan bir süperstarı, Cristiano Ronaldo’yu takıma katıyor.

Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters, nitelikli HD grafiklerle dünyadaki en fazla göz kamaştıran şehirlerinden birinin sokaklarını gösteriyor: Las Vegas! Oyuncular, güneşli günler ve yıldızlı gecelerde Las Vegas deneyimini yaşayabilecek. Oyunun geliştiricileri, oldukça çok engebeli etap olacağının sözünü veriyor ve iki süper starın da havalı kıyafetler, gözlükler ve ayakkabılarla kişiselleştirilebileceğini söylüyor.

Oyunun amacı, dünya çapındaki oyuncular arasında tonlarca yarışla ebedi bir koşu sağlamak ve dünyanın en büyük süper starlarının yerine geçme şansını onlara devretmek. 

Yeni aksiyon macera oyununu bugün itibariyle Google Play ve App Store’dan indirebilirsiniz.

Bu yazı senden önce 101 kez okundu.

Yorum Yap