Advertising
Otomobil 7 Ocak 2017, 10:56
CES 2017'de neler tanıtılacak?

CES 2017’de neler tanıtılacak?

Her yıl Ocak ayında Las Vegas’ta düzenlenen CES fuarına sayılı günler kaldı. Bu sene düzenlenecek olan CES 2017 fuarında bizleri bekleyen Teknolojik gelişmeleri sizler için derledik! Akıllı telefonlardan, otonom araçlara, 5G teknolojilerinden, drone teknolojilerine kadar fazla sayıda yenilik bu fuarda teknoloji severlere sunulacak.

CES 2017 ve televizyonlar

CES 2017 fuarında televizyon teknolojileri yeniden en uyarı çeken gelişmelerden biri olacak. Son dönemde televizyon teknolojilerine dahil olan HDR tanımı, CES 2017’de sıklıkla karşımıza çıkacak. HDR teknolojisinin 4K panellerle buluştuğu fazla sayıda yeni televizyon modellerine ek olarak, 8K çözünürlüklü modellerinde sergileneceği bir fuar görebiliriz. HDR10 adı verilen teknolojiye ek olarak Samsung’un bir süre önce patentlediği HDR 1500, Q HDR ve Real Black isimli teknolojiler yeni ürünlerin de tanıtılacağını destekler nitelikte. 

Monitörler tarafında ise LG ve Samsung gibi markaların televizyonlarında yer verdikleri kayda değer teknolojileri, monitör mahsul gamına taşıması bekleniyor. 4K çözünürlük Oyun monitörleri, Quantum Dot monitörler gibi bambaşka ürünler karşımıza çıkacak.

sonraki

Bu yazı senden önce 174 kez okundu.

Yorum Yap