Advertising
Otomobil 27 Kasım 2016, 15:13
Aracınızda internetsiz kalmayın

Aracınızda internetsiz kalmayın

Parrot Astreoid serisi cihazlar ile aracınızda internetsiz kalmayın

Bluetooth ve Multimedya teknolojilerinde lider işyeri Parrot’un araç içinde internet kullanımına yönelik ürettiği yeni ‘Parrot Astreoid’ serisindeki cihazlar , uygulamalar , multimedya , navigasyon , müzik ve eller hür telefon gibi sunduğu gelişmiş özelliklerle otomobillerde aralıksız internet keyfi yaşatıyor. 

Parrot’un araç sahiplerine karşın ürettiği yeni ‘Parrot Astreoid’ multimedya serisi, günlük hayatta zeki telefonlar üzerinden kullanmaya alıştığımız birçok başvuru ve internet erişimini en tehlikesiz ve en kullanışlı şekliyle araç içinde tüketiciye sunuyor.  Cihazlar, gelen mailleri sesli okumak, ismi söylenen bir şarkıyı internetten bularak araklamak gibi sürüş keyfine keyif katan çoğu uygulamayla benzersiz bir gezi deneyimi yaşatıyor.

Mevcut vasıta radyosunun yerine takılabilen Asteroid Smart veya redyoya ek olarak takılabilen Asteroid Tablet ve Asteroid Ufak olarak üç öbür model seçeneği yer alan Parrot Asteroid serisindeki tüm cihazlarda Android işletim sistemi kullanılıyor.

Android keyfi araç içine taşınıyor

Keza, ses ile müzik arama ve telefon görüşmesi başlatma gibi çoğu gelişmiş özelliği bulunan Parrot Asteroid serisinin ASTEROID Market sanal mağazasında birçok tatbik bulunuyor. ASTREOID Market navigasyon, sürüş yardımı, ilgi noktaları, müzik, internet radyosu gibi birçok uygulamayı indirip yararlanma imkânı ile şen bir gezi yaşatıyor.

Parrot Asteroid serisi, seçkin araç ses ve görüntü sistemi uygulayan kurulum noktaları, otomotiv bayileri ve mobicom.com.tr adresinden satın alınabilir.

Bu yazı senden önce 122 kez okundu.

Yorum Yap