Advertising
Otomobil 27 Kasım 2016, 15:13
Araç Tasarımında Teknolojik Köklü Değişiklik

Araç Tasarımında Teknolojik Köklü Değişiklik

Ilgi Çekici vasıta modifikasyonları geliştiren Dizayn VIP ileri teknolojiyi araçlara taşıyarak cep telefonu ile iç donanımı denetim etme imkanı sunuyor

Araç içi data miktarındaki yüksek artma ve otomotiv bilgi-eğlence pazarındaki görünüm sistemleri tasarımı konusunda bir devrimi de beraberinde getiriyor. Zeki telefonların hayatın her alanında kendine yer bulması, benzer işlevselliğin araçların içerisinde de mevcut olması yönünde bir istek yaratıyor.

Üst segment ve premium marka vasıta sahiplerine karşın çalışmaları ile dünyada adını duyuran ve 25 ülkeye ihracat yapan Erbakan Malkoç yönetimindeki Tasarı VIP, derhal Teknoloji tutkunlarını kendine hayran bırakacak arabalar tasarlıyor. Alımlı vasıta modifikasyonları geliştirip üretmekte olan %100 Türk firması Tasarı VIP ileri teknolojiyi araçlara taşıyarak cep telefonu ile iç donanımı kontrol etme imkanı sunuyor. Erbakan Malkoç’un tasarımları yalnızca Türkiye’de yok dünyada da büyük ilgi görüyor. Türkiye’nin önde gelen isimlerinin yanı sıra dünya çapında birçok üstteki düzey ad Erbakan Malkoç’un tasarladığı otomobillere biniyor. Erbakan Malkoç, Türk mühendislerle yaptığı ar-ge çalışmaları sonucu tüm iOS, Android işletim sistematik cep telefonları ve tablet bilgisayarlar ile araç içerisindeki bütün hareketli ve elektronik sistemin kontrolünün sağlandığı bir teknoloji geliştirdi. Cep telefonu veya tablet bilgisayara yüklenecek başvuru formu ve araca monte edilen sistem baştan sona, araç içerisinde yer alan orijinal ve ekstra yerleştirilen bütün hareketli ve elektronik aksamın kontrolü sağlanabiliyor.

KİŞİSELLEŞTİRME VE TEKNOLOJİ ÖNE ÇIKIYOR

Tasarım ve üretimini Türk mühendis ve çalışanlarının yaptığı; cep telefonu ve tablet cihazlar ile araç kontrolü sistemi tamamen, araç içerisinde bulunan tüm elektronik sistem bundan böyle tek bir tuş ile elinizin altında olacak. Klimadan LED TV’ye, kahve makinesinden koltuklardaki masaj özelliğine dek çoğu donanımda denetleme imkânı karşılayan sistem Türkiye’de Dizayn VIP kadar teknoloji meraklılarının odak noktası olacak.

Tasarı VİP hakkında:
1992 yılında Erbakan Malkoç tarafından 20m2 bir alanda kurulan Dizayn VİP şuan 6500m2 bir alanda 100 karakter bir ekip ile üstteki segment ve premium vasıta tasarımında bir dünya markası. Erbakan Malkoç yönetiminde ve üretiminin %95’ini ihraç eden lider marka Dizayn VİP daha önce de Suudi Arabistan Kralı Abdullah için dünyanın en lüks otobüsünü ve Rusya Devlet Başkanı Putin’in eşi için swarovski taşlı bir vasıta tasarlamıştı.

Bu yazı senden önce 116 kez okundu.

Yorum Yap