Advertising
Otomobil 27 Kasım 2016, 15:13
Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo Giulietta’nın Güzel Animasyonu Sosyal Medyada Büyük Alaka Görüyor!

Tofaş çatısı aşağı bulunan Alfa Romeo, çarpıcı pazarlama iletişimi aksiyonları ile ayrım yaratmaya devam ediyor. Alfa Romeo, İtalyan stili sportiflik ile zarafet anlayışını yansıtan Giulietta modelinin tutku dolu ruhunu yansıtan güzel canlandırma filmiyle otomobilseverler neşeli dakikalar yaşıyor.

Sportif imajının yanı sıra tutkuyu cesaret ve dinamizm ile birleştiren Alfa Romeo Giulietta’nın “Ruhumuz Olmadan Sadece Birer Makineyiz” sloganı paralelinde hazırlanan animasyon filminde, Giulietta’nın dilinden otomobilin kullanıcısında yarattığı arzu anlatılıyor. Etkileyici dizelerle süslenen animasyonda görsellik ve müziğin uyumu ile Alfa Romeo Giulietta’nın gerçeğe dönüşen bir rüya olduğu vurgulanıyor.

Alfa Romeo’nun devlete ait Facebook sayfası, fb.com/AlfaRomeoTurkiye ve alfaromeo.com.tr web sitesi üzerinden paylaşılan Alfa Romeo Giulietta’nın yeni dijital projesi, sosyal medyada alaka görüyor.

Çarpıcı pazarlama iletişimi aksiyonları ile uyarı çeken Alfa Romeo farkını ortaya koymaya devam ediyor. Alfa Romeo, İtalyan stili sportiflik ile zariflik anlayışını yansıtan Giulietta’nın arzu dolu ruhunu yansıtan güzel canlandırma filmiyle otomobilseverlere şen dakikalar yaşatıyor. Sportif imajının yanı sıra tutkuyu, yiğitlik ve dinamizm ile birleştiren Alfa Romeo Giulietta’nın “Ruhumuz Olmadan Yalnızca Birer Makineyiz” sloganı paralelinde hazırlanan canlandırma filminde, Giulietta’nın dilinden otomobilin kullanıcısında yarattığı heves anlatılıyor. Güzel dizelerle süslenen animasyonda, görsellik ve müziğin uyumu ile Alfa Romeo Giulietta’nın gerçeğe dönüşen bir rüya olduğu vurgulanıyor.

Giulietta’nın marka ruhunu, heves ve aşk teması üzerinden anlatarak izleyenleri birincil saniyelerinden itibaren etkilemeyi başaran animasyonda hem Alfa Romeo Giulietta tutkunlarına adeta bir görsel şölen yaratıyor.

Alfa Romeo’nun resmi Facebook sayfası ve alfaromeo.com.tr web sitesi adresi üzerinden paylaştığı, Youtube’dan (youtu.be/RGSZICb_rnU) da izlenebilen animasyon filmi sosyal medyada büyük alaka görüyor.

Alfa Romeo Giulietta: Gösterişli Bir Efsane, Heves Batmış Bir Karakter

İtalyan stili sportiflik ile zarafeti birleştiren bir tasarım anlayışına sahip Alfa Romeo Giulietta, Alfa Romeo’nun sınırlı sayıda üretilen süper spor otomobili 8C Competizione ile başlayan ve bir yandan markanın başarılı geçmişini anımsatırken öteki yanlamasına da Teknoloji ve duygu konusundaki geleneksel değerlerini koruyarak geleceğe taşıyan bir yaklaşımla şekillendirilmiş. çoğunlukla bir “kama”yı hatırlatan profil ile birlikte burun ve arka tasarım yapısına sahip Alfa Romeo Giulietta, birincil etapta belirgin birer gözü hatırlatan LED teknolojili ve Gündüz Farı işlevli (DLR) ön farları ve “Trilob” şekilli kalıtımsal Alfa ızgarasıyla uyarı çekiyor. bununla birlikte öteki Alfa Romeo modellerinden öbür olarak kaputtan doğan çizgilerle bütünleşerek ön tamponda yaklaşık olarak bir kalkan gibi konumlandırılan ve Alfa Romeo logosuna da evsahipliği yapan üçgen ızgaraya paralel ön alt hava girişleri de fark yaratan tasarımıyla ön plana çıkıyor. Bir coupeyi hatırlatan tavan ve profil tasarımı ise C sütununa adeta gizlenerek konumlandırılmış kapı açma kolu efektiyle destekleniyor. aynı zamanda aracın geniş omuz çizgileri genel “kama” konseptini destekliyor. Alfa Romeo Giulietta’nın tasarımının en çarpıcı yönünü ise farklı geometrik yapıların buluştuğu arka bölüm oluşturuyor. LED teknolojili ve aracın profilinea dek genişleyen arkadaki yakma grubu, Alfa Romeo Brera modelini andıran arkadaki sırça ve bagaj kapağı tasarımı ile birlikte geniş tamponlar, yeni modelin çekici yönlerini oluşturuyor.  

350 litrelik bir valiz hacmine sahip olan Alfa Romeo Giulietta’nın arka koltukları yatırıldığında doldurma hacmi ise 750 litreye dek yükseliyor. Yepyeni bir platform üstüne geliştirilen ve 2.63 metrelik bir dingil mesafesine sahip Alfa Romeo Giulietta, bu avantajını kullanarak 4.35 metre uzunluk, 1. 46 metre doruk ve 1.80 metre genişlik gibi daha büyük boyutlar sunmasıyla da farklılaşıyor.

 

Bu yazı senden önce 112 kez okundu.

Yorum Yap