Advertising
Mobil 27 Kasım 2016, 15:10
ZTE Axon 7 Enhanced 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı sunuyor

ZTE Axon 7 Enhanced 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı sunuyor

ZTE’nin ABD pazarını fethetme girişimleri devam ediyor. Çinli üretici, Axon 7 ve Axon 7 Ufak’nin ardındaki azıcık daha gelişmiş bir model olan Axon 7 Enhanced’i duyurdu. Orijinal Axon 7’nin üst derslik özelliklerinin üzerine birazcık daha koyan şirket, Axon 7 Enhanced ile bütün Android hayranlarını cezbedecek özellikler sunuyor. 6 GB RAM, 128 GB dahili depolama alanı ve Force Touch gibi özellikler sunan ZTE Axon 7 Enhanced, normalden daha yüksek bir fiyat karşılığında satılacak. Kısıtlı sayıda üretilen telefona ulaşmak da pek kolay olmayacak.

Axon 7 Enhanced, yılın birincil yarısında satışa sunulan Axon 7’nin tüm sevilen özelliklerini muhafaza ediyor. Qualcomm Snapdragon 820 işlemci, 5.2 inç QHD ekran, f/1.8 diyafram gidip gelen, optik ve elektronik görüntü sabitleme ve evre tespitli otomatik odaklama sistemine sahip 20 megapiksel arka kamera ve 3250 mAh kapasiteli batarya, telefonun muhafaza edilen özellikleri aralarında bulunuyor.

Orijinal Axon 7’de 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı bulunuyor. MicroSD kart desteğiyle bu alanın üzerine 128 GB daha eklenebiliyor. ZTE Axon 7 Enhanced ise 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı sunuyor. MicroSD kart ile ekstra 128 GB daha depolama alanı ekleme imkanı, Enhanced’de de varlığını koruyor.

Force Touch özelliğinin varlığı da Axon 7 Enhanced’in uyandırdığı merak dozunu birazcık daha yükseltiyor. Bambaşka basınç seviyelerini algılayabilen ekran, sert ve hafif dokunuşları kullanıcı arayüzü dağarcığına ekleyebiliyor. Ancak ilk etapta fazla eksik sayıda dilekçe bu imkandan faydalanabilecek.

ZTE Axon 7 Enhanced
1 of 5

ZTE Axon 7 Enhanced 499.98 dolar karşılığında satılıyor

Kısıtlı sayıda üretilen Axon 7 Enhanced, şirketin internet sitesi üzerinden 499.98 dolar karşılığında satılıyor.

KAYNAK

ZTE

Bu yazı senden önce 114 kez okundu.

Yorum Yap