Advertising
Mobil 1 Aralık 2016, 19:59
Yeni abonelere 4 Aylık bedava Groove Music

Yeni abonelere 4 Aylık bedava Groove Music

Microsoft önümüzdeki aylarda daha artı herif sürüklemek için yeni bir kampanya başlatıyor. Yeni aboneler ile sınırlı olacak kampanya kapsamında kişiler dört ay baştan başa ücretsiz Groove Music Pass alabilecek.

Groove Music’te Bedava Üyelik

Microsoft servis için 30 gün her tarafında ücretsiz Groove Music servisi sunarken 1 ay sonrasında sürdürmek isteyen abonelerin ayda 9.99 Dolar ödemesi gerekiyordu. Ama bu sefer yeni aboneler, milyonlarca şarkıcının yeni şarkılarını indirerek dinleyebileceği dört aylık bedava Groove Music Pass sahibi olacak.

Groove Müzik Geçişi Yararlanma

Groove Müzik Geçişi üstelik Android’in, iOS’un, Windows Phone’un, PC’nin, Xbox’un yanı sıra internette de kullanılabilir durumda. Bu bakımdan basit bir şekilde servisten yararlanabilirsiniz. Groove Müzik geçişi için kaydolduktan bu konuda birincil test ayınızı da yine bedava alabilirsiniz.

4 Aylık Abonelik Nasıl Alınacak?

Abone olduktan daha sonra kişilere bir aylık indirim sunulurken Microsoft 3 ay için bir promosyon kodu daha yolluyor.  Bu bakımdan 4 aylık bir tatbik sağlanıyor. 31 Aralık 2016’da sona erecek kampanya için şahısların bu tarihe dek süresi var.  

Bu yazı senden önce 229 kez okundu.

Yorum Yap