Advertising
Mobil 30 Kasım 2016, 13:18
Xiaomi Mi Mix Nano dedikodusunu Xiaomi yöneticisi yalanladı

Xiaomi Mi Mix Nano dedikodusunu Xiaomi yöneticisi yalanladı

Xiaomi’nin geçtiğimiz ay tanıttığı Mi Mix, birincil bakışta görebilen herkesi etkilemeyi başarmıştı. Hemen Hemen çerçevesiz olan akıllı telefonun büyük boyutları ise telefona yöneltilen az sayıdaki eleştiriden biri olmuştu. Bu eleştirilerden kısa bir zaman sonradan Xiaomi Mi Mix Nano olarak anılan daha ufak bir versiyona ait bir takım işaretler gün yüzüne çıkmıştı. Bir Takım potansiyel kullanıcıları çok sevindiren bu ihtimali, Xiaomi’nin pazarlama direktörü Zang Zhiyuan çöpe attı. Zhiyuan, Weibo üzerinden yaptığı açıklamada böyle bir modelin var olmadığını belirtti.

Mi Mix, geçtiğimiz ay Mi Note 2’nin tanıtımı için düzenlenen etkinlikte az kalsın rol çalmıştı. Ön yüzeyinin yüzde 91.3’ü ekranla çizgili olan telefon; Qualcomm Snapdragon 821 işlemci, 4 ya da 6 GB RAM ve 128 veya 256 GB dahili depolama alanı gibi özellikleriyle de yarattığı etkiyi kuvvetlendirmişti.

Oysa telefonun en dikkat çeken yeri olan ekranı, değişik eleştirileri de beraberinde getirmişti. 6.4 inç ekranın çok büyük olduğu şikayetleri duyulmaya başlamışken, Xiaomi Mi Mix Nano dedikoduları ortaya çıkmıştı. Bu versiyonda 5.5 inç bir ekranın ve 64 GB dahili depolama alanının bulunacağı iddia edilmişti.

Xiaomi Mi Mix Nano dedikodusunu başka bir imalatçı ortaya atmış

Xiaomi pazarlama direktörü Zang Zhiyuan, Mi Mix Nano adında bir ürün için çalışma yapmadıklarını belirtirken, bu iddianın başka bir imalatçı kadar ortaya atıldığını ve bir pazarlama numarasından ibaret olduğunu dile getirdi.

KAYNAK

MY DRIVERS

Bu yazı senden önce 196 kez okundu.

Yorum Yap