Advertising
Mobil 27 Kasım 2016, 15:10
Xiaomi CES 2017’de küresel bir ürünün duyurusunu gerçekleştirecek

Xiaomi CES 2017’de küresel bir ürünün duyurusunu gerçekleştirecek

Zeki telefon pazarının en çekici oyuncularından biri olan Xiaomi’nin küresel sahnedeki varlığını genişletmesi uzun süredir bekliyor. Önümüzdeki yılın birincil günlerinde ABD’nin Las Vegas şehrinde gerçekleştirilecek CES 2017’nin bu açılımın duyurulacağı platform olması olası görünüyor.

Xiaomi CES 2017 ile ilk defa Las Vegas’ta doruk göstermiş olacak. Şirketten yapılan açıklamada, CES 2017 zarfında küresel bir ürünün tanıtımının gerçekleştirileceği belirtildi. Bu da Çinli üreticinin CES sahnesine çıkışının biraz daha pozitif merakla beklenmesini sağlıyor. Xiaomi’nin akıllı telefonlardan pilav pişiricisine kadar uzanan geniş ürün yelpazesi, tanıtılacak ürün konusunda adaleli bir tahminde bulunmayı zorlaştırıyor.

Xiaomi CES 2017 ile “koşu”ya başlayabilir

yine de, “küresel ürün” konusunda dominant beklenti, Xiaomi’nin yeni bir zeki telefonu görücüye çıkarması yönünde. Şirketin Çin pazarındaki kayda değer rakipleri Huawei, ZTE ve Lenovo gibi üreticiler, küresel akıllı telefon pazarında da çok sayıda ürünle boy gösteriyor. göz alıcı ürünlere imza atan Xiaomi’nin de artık adımlarını daha süratli atması bekleniyor. CES 2017, koşuya açılmak için oldukça yerinde bir pist gibi görünüyor.

KAYNAK

XIAOMI (TWITTER)

Bu yazı senden önce 122 kez okundu.

Yorum Yap