Advertising
Mobil 11 Ocak 2017, 10:11
Xbox One S Minecraft versiyonu Türkiye ’de satışa sunuldu

Xbox One S Minecraft versiyonu Türkiye ’de satışa sunuldu

Microsoft ’un boyutu yüzde 40 oranında küçülen ve tasarımı yenilenen oyun konsolu Xbox One S ’ın Minecraft paketi Türkiye ’de satışa sunuldu. Xbox One S ’in 500 GB ’lık sürümünü içeren özel pakette Windows 10 için Minecraft kodunun yanı sıra 13 bambaşka oyun ve çeşitli eklenti hediyeleri ücretsiz olarak yer alıyor.

Şirketin belirttiğine göre, 500 GB kapasiteli Xbox One S Minecraft Paketi, inşa etmek, hayatta kalmak ve keşfetmek için gereken her şeyi içeriyor. Özel kutuda Xbox One S ve Windows 10 için Minecraft kodunun yanı sıra 13 bambaşka eklenti paketi de bulunuyor. Bu 13 ’lü paketin içinde ise Xbox One ’a özel Halo Mash-up ile yeni yıl temalı doku ve kostümleri taşıyan Festive Mash-up da yer alıyor.

Crafting ’in kolaylaştığı, eğitim modunun tekrar elden geçirildiği Minecraft ister kimsesiz istenirse aynı konsolda dört kişiye değin oynanabiliyor. Keza Live Gold ile birlikte çoklu oyuncu olarak sekiz kişiye değin Minecraft eğlencesine devam edilebiliyor.

xbox-one-s-minecraft-kutu-110117-1 Microsoft ’un geçtiğimiz ağustos ayında dünya ile aynı anda Türkiye ’de de piyasaya sürdüğü yeni nesil oyun konsolu Xbox One S ’te 4K ve HDR (Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme) desteği bulunuyor. Oyunculara hatasız bir bakış kalitesi sunan Xbox One S, Bluetooth özelliğine sahip yeni kumandası ile kullanıcılara keza konsolda keza PC ’de şahane bir kablosuz tecrübe fırsatı sağlıyor. Önceki model Xbox One ’a kıyasla yüzde 40 daha minik tasarlanan ve eski konsollardaki zor ünitesini de cihazın içinde bulunduran yeni konsolun rengini Microsoft ? ’robot beyazı” olarak tanımlıyor.

Bu yazı senden önce 150 kez okundu.

Yorum Yap