Advertising
Mobil 29 Kasım 2016, 13:36
Web Tasarımcıları da Kredi Kartı Kabul Edebilecek

Web Tasarımcıları da Kredi Kartı Kabul Edebilecek

Özgür çalışan web tasarımcılarının en büyük sorunu olan “sadece peşin para kabul edebilme”, ye çözüm

Artık Serbest Çalışan Web Tasarımcıları da Kredi Kartı Kabul Edebiliyor

Bağımsızlık çalışan web tasarımcılarının en büyük sorunu olan “yalnızca peşin para kabul edebilme”, Ödeal İşyerim uygulamasıyla tarih oluyor. Cep telefonlarını birer POS cihazına çevirerek, cep telefonları üzerinden kredi kartı tahsilatı yapabilme imkanı sunan “Ödeal İşyerim” web tasarımcılarına çözüm sunuyor.

Cep telefonlarını birer POS cihazına dönüştüren “Ödeal İşyerim” uygulaması bağımsızlık çalışan web tasarımcılarının hizmet bedellerini kredi kartı ile tahsil edememe sıkıntılarına son veriyor. Verdikleri hizmetin bedelini cep telefonları ile müşterilerinin kredi kartından tahsil edebilen web tasarımcıları, diledikleri taktirde “Ödeal İşyerim”e ahenkli ödeme talimatı vererek, haftalık ya da aylık periyotlarda düzenli tahsilat alma imkanına da kavuşuyor. 

Web tasarımcıları bu vesile ile, tasarım ve hizmet bedellerini nakit olarak atamak istememeleri sebebiyle kaybettikleri müşterilerine hizmet vermeye devam edebiliyorlar. 

Ödeal İşyerim Nasıl Kullanılıyor?


Sistemi uygulamak son derece kolay, akıllı telefonlardan App Store veya Google Play’den ücretsiz olarak indirilen Ödeal İşyerim uygulaması, üyelik başvurusu yapılıp kabulünün hemen ardındaki kullanılabiliyor. Sabit POS maliyetlerine dayanmak istemeyen işletmeler ve serbest iş sahipleri için ideal çözüm olan Ödeal İşyerim ile tahsilat basit birkaç adımla yapılabiliyor. Tahsilatı yapabilmek için öncelikle işletme sahibinin kullanım ekranına müşterisinin telefon numarasını ve adını, ürün / hizmet bedelini girmesi gerekiyor. Tüketicinin kredi kartı bilgileri başvuru formu ekranına OCR ya da elle antre yoluyla tanıtılıyor. daha sonra meydana çıkan tatbik ekranına alıcı göre imza atılarak işlem tamamlanıyor.  

Ödeal İşyerim Uygulaması
Ödeal İşyerim telefon ya da tablet üzerinden başka bir cihaza ihtiyaç duymadan kredi kartı ile ödeme bölge mobil tahsilat sistemidir. Ödeal işyerim uygulaması çabuk ve basit kurulabilen, sabit maliyetleri olmayan bir sistemdir. 
0850 200 00 22 

Bu yazı senden önce 127 kez okundu.

Yorum Yap