Advertising
Mobil 27 Kasım 2016, 15:10
Telegram Instant View ile içerikleri süratli biçimde görmeyi sağlıyor

Telegram Instant View ile içerikleri süratli biçimde görmeyi sağlıyor

Telegram iOS ve Android uygulamaları için yayınladığı güncellemeyle her iki uygulamaya da yeni özellikler ekledi. Güncellemeyle birlikte her iki uygulamada da kayda değer görsel şansın dönmesi gerçekleştirildi.

Instant View, söz konusu yeni özellikler arasında ilk öne çıkan oluyor. Instant View baştan sona Telegram kullanıcıları sayfa yüklemesini beklemeden haberleri ve makaleleri okuyabiliyor. Söz konusu özellik şimdi bir takım web sitelerini desteklese de, Telegram yakında bu sayının artırılacağının sözünü çoktan verdi. Telegram Instant View’in akıllara Facebook Instant Articles ve Google Hızlandırılmış Mobil Sayfalar platformlarını getirdiği rahatlıkla söylenebilir.

Telegram Instant View ile birlikte Telegraph’ı da kullanıcılarının karşısına çıkarıyor

Instant View dışında dikkat çeken bir diğer yeni özellik ise Telegraph adını taşıyor. Bir yayın arabulucu olan Telegraph tamamen Telegram kullanıcıları görsel açıdan zengin paylaşımlar oluşturabilecek. Telegraph ile hazırlanan paylaşımlar da Instant View ile görüntülenebilecek.

Uygulamanın yeniliklerinden biri olan Yıllık özelliği ise sohbet geçmişlerinde yapılacak aramaların anahtar sözcük haricen tarihe tarafından yapılmasını mümkün kılıyor. Bu yeni özelliklerin hepsine hem iOS hem de Android kullanıcıları erişebiliyor.

Telegram Android uygulamasında görsel anlamda da bir takım ekstra yenilikler de gerçekleştirdi. Bildirim ayarları arayüzünü değiştiren şirket, giriş kodu kilitleri için de gelişmiş güvenlik imkanları sunuyor.

KAYNAK

TELEGRAM

Bu yazı senden önce 111 kez okundu.

Yorum Yap