Advertising
Mobil 27 Kasım 2016, 15:13
Snapchat bir görünüp bir kaybolan otomatı Snapbots ile Spectacles gözlüklerini satışa çıkardı

Snapchat bir görünüp bir kaybolan otomatı Snapbots ile Spectacles gözlüklerini satışa çıkardı

snapbot

Snapchat imzalı ilk teçhizat sürprizi Spectacles geçtiğimiz Eylül sonunda tanıtılan bir güneş gözlüğüydü. Kullanıcıların 10 saniyelik snap’ler çekmesini karşılayan benzer gözlükler, yeniden sürpriz bir şekilde satışa çıktı. Ürünü online/offline mağazalarda görmeyi bekleyenleri şaşırtıcı Snapchat, Spectacles’ı Snapbot adını verdiği otomatlarda satacak.

Snapchat’in çatı şirketi Snap’in 10 Kasım’da tanıttığı Snapbot, şirketin geçicilik çizgisiyle uyumlu olarak bir görünüp bir kayboluyor. başlangıçta Los Angeles’ta görünen Snapbot, bir konumda bir gün boyunca erişilebilir oluyor ve peşinde yok oluyor. Snapbot’un bir sonraki gün nerede belireceğini ise kimse bilmiyor.

spectacles

Snap, otomatı göründüğünde Snapbot haritasında konumunu göstermeye başlıyor. Yakındaki kullanıcılar bu noktaya artan bir şekilde dilerlerse 130 dolardan satılan Spectacles’ı alabiliyor. Otomat üzerinde Spectacles’ın üç bambaşka renk seçeneğini sanal ortamda deneyebileceğiniz bir ekran bulunuyor. Beğendiğiniz gözlüğü, demin telefonunuz veya Snapchat uygulamasıyla değil, kredi kartınızla satın alabiliyorsunuz.

This is how the @Spectacles bot works! It’s like magic and rainbows and cats and unicorns in a box that spits out spectacles! Neat! pic.twitter.com/jkha5qlB73

— Stevo Jacobs (@stevodotorg) November 10, 2016

Snapbot’un etrafta ne dek kalacağıyla ilgili bir tanımlama yapmayan Snap, Spectacles’ı sınırlı erişimle sunarak daha fazla kullanıcının ilgisini çekecek gibi görünüyor. Ummak istemeyen kullanıcılar içinse, ürünü muhakkak ebay’de satışta görmek muhtemel. Gözlüğü önce denemek içinse takriben 900 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Gözlükle ilgili detayları yazdığımız haberimiz için bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Bu yazı senden önce 92 kez okundu.

Yorum Yap