Advertising
Mobil 21 Şubat 2017, 21:27
androidnougat

Samsung’un Nougat Güncelleme Takvimi Ortaya Çıktı!

Android 7.0 Nougat

Samsung’un hangi telefonunu ve tabletini ne zaman Android 7 Nougat’a güncelleyeceği, Samsung Türkiye tarafından açıklandı!

Samsung, Android 7.0 Nougat’ın geçen ay dağıtımına  Galaxy S7 Edge ve Galaxy S7 ile başlamıştı. Geçen hafta Samsung Türkiye başkan yardımcısı Tansu Yeğen tarafından yapılan açıklamaya göre Galaxy S6 ve S6 Edge, Şubat sonundan önce Nougat’a güncellenmesine başlanacak.

Samsung Türkiye tarafından açıklanan takvime göre Samsung’un Nougat’la ilgili yol haritası, belli oldu. Listenin en tepesinde yer alan Galaxy S7 ve S7 Edge için Nougat güncellemesinin 13 Şubat’ta başlaması planlanıyor. Gerçekten de S7 ve S7 Edge’in Türkiye’deki güncellenme işlemi, bu tarihte başladı.

Güncelleme planları, Galaxy S6 ve S6 Edge’in Nougat güncellemesi  27 Şubat’ta S6 Edge+‘ın ise Mart ortasını başlaması planlanıyor.

Galaxy Note 5,  güncellemeyi 6 Martta alacak. Galaxy A serisi telefonlarda ise güncelleme Temmuz sonuna kadar başlaması planlanmış. “Yenilenmiş” Galaxy Tab S2’ler, Mayıs ortasında Nougat’a güncellemesi yüklenen ilk Samsung tableti olacak. 10.1 inç’lik Galaxy Tab A’nın tüm modelleri, en sona kalmış durumda.

android nougat

Bu yazı senden önce 258 kez okundu.

Yorum Yap