Advertising
Mobil 22 Şubat 2017, 20:56
samsung galaxy tab s3

Samsung Galaxy Tab S3’ün Gerçek Fotoğrafları Basına Sızdı

Samsung’un Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtımını yapacağı yeni üst seviye tableti Galaxy Tab S3’nin fotoğrafları sızdırıldı.

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli olan Galaxy S8’i Mobil Dünya Kongresi yerine Mart ayında yapılacak kendi düzenleyeceği Galaxy Unpacked 2017 etkinliğine saklayan Samsung, aynı zamanda Mobil Dünya Kongresi gibi büyük çaplı bir teknoloji fuarını da pas geçmek istemediğinden dolayı yeni üst seviye tableti Samsung Galaxy Tab S3’ü tanıtacak.

samsung galaxy tab s3

samsung-galaxy-tab-s3

Daha önce basın görselleri ve teknik özellikleri basına sızdırılan Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab S3’ün şimdi de gerçek fotoğrafları sızdırıldı.

Basına sizan fotoğraflara baktığımızda Samsung’un diğer tablet modellerinden tasarım anlamında pek farklılık göstermeyen Galaxy Tab S3, kardeşlerinden farklı olarak Samsung’un Note serisinden tanıdığımız S-Pen kalemiyle birlikte gelecek.

Samsung Galaxy Tab S3

Diğer bilgilere göre ise Galaxy Tab S3’ün QHD çözünürlüğünde 9.6 inçlik bir ekranı olacak. Teknik özellik tarafında da oldukça iddialı görünen tablet gücünü Qualcomm’un Snapdragon 820 işlemcisi ile 32GB depolama alanı ve 4GB RAM’e sahip olacak.

 

Bu yazı senden önce 245 kez okundu.

Yorum Yap