Advertising
Mobil 30 Kasım 2016, 16:39
Moto Z ve Moto Mod'lar hakkında merak edilenler

Moto Z ve Moto Mod’lar hakkında merak edilenler

Lenovo’nun satın aldığı Motorola, bundan böyle Türkiye‘de de satışlara başladı. Birincil satışa sunulan model Moto G4 Plus‘tan sonradan, IFA 2016 Berlin’de tanıtılan Moto Z Play ve Moto Mod‘larla beraber, Moto Z modeli de satışa sunuluyor.

Moto Mod ön tahlil videomuzu buradan izleyebilirsiniz

MotoMods ile zeki telefonlarda yeni bir dönemin kapıları ardına kadar açılıyor. Lenovo, IFA…

Moto Z ve Moto Z Play Türkiye fiyatı

Moto Z 2499 TL, Moto Z Play modellerini de 1999 TL‘den piyasaya sürecek olan Motorola, Moto Mod‘larda da farklı alanlara yönlendirilmiş fiyatlarla karşımıza çıkıyor.

Insta-Share projektör 899 TL, Hasselblad True Zoom 799 TL, JBL SoundBoost hoparlör 399 TL,  Incipio offGRID ilave batarya 299 TL, dağıtılmış arkadaki kapaklar ise 49 TL olarak belirlendi.

Hangi Moto Mod, neler yapabiliyor? 

Yeni Moto Mod’ları bir uçtan bir uca şimdi Moto Z cihazınızı ihtiyaçlarınıza tarafından yeniden tasarlayabileceksiniz.

80 desibele değin ses verebilen 2 adet 3W’luk hoparlörden oluşan JBL SoundBoost Hoparlör modu ile yüksek ses ve kalitede stereo müzik dinleyebilirsiniz. Bu mod, kendi bataryası tamamen 10 saate değin sürekli müzik çalabiliyor.

Insta-Share Projektör modu ile telefonunuzu 70 inç’lik sinema ekranına çevirin. Üstelik kendine ait bataryası bir uçtan bir uca keyfiniz 1 saate varan sürelerle daha da uzasın. 

Daha fazla pil gücüne mi ihtiyacınız var? 2200 mAh’lik bataryasıyla Incipio offGRID Ilave Batarya doğru akıllı telefonunuza 22 saate dek pil ömrü ekleyin.

Hasselblad True Zoom ise bütün dünyada fotoğraf meraklılarının akıllarını başından alan Moto Mod’u olarak karşımıza çıkıyor. 10x optik zoom ve Xenon flaşı ile çektiğiniz fotoğrafları, tek tık’la istediğiniz mecrada paylaşabileceksiniz. Dahası ücretsiz olarak size sunulacak Hasselblad Phocus yazılımıyla fotoğraflarınızı baştan düzenleyip yüksek kaliteli sonuçlar elde edebileceksiniz.

Moto Mod’lar ve yeni Motorola modelleriyle ilgili merak edilen her şeyi Lenovo Mahsul Müdürü Can Karaca’ya sorduk. İşte röportajımız. İyi seyirler…

Benzer İçerikler

Yorum Yap