Advertising
Mobil 1 Aralık 2016, 21:35
Microsoft'un Surface Telefonu Teste Hazırlanmış!

Microsoft’un Surface Telefonu Teste Hazırlanmış!

Dünya genelinde kayda değer kaynaklardan birisi olan Commercial Times’ın bir raporunda kadar, Apple’ın esas tedarikçilerinden biri olarak bilinen Pegratron’un Microsoft ile önemli bir iş birliğine başladığı belirtildi. Bir De söylentiler uzun zamandır beri gündemde yer alırken gelen son bilgilerde tedarikçinin Microsoft Surface Phone için test üretimine başlamayı planladığı söyleniyor.

Testlere Başlanacak

Microsoft’un Surface Phone’u için 2017 yılının hedeflendiği düşünülüyor. Bir öteki deyişle ise 2018 yılından önce Microsoft Surface Phone modellerinin piyasaya olması bekleniyor. Ayrıca, Intel tabanlı bir yonga seti ve Continuum’da x86 uygulamalarını çalıştırma yeteneğiyle telefonun gelmesi de öteki beklentiler arasında.

En Cihaz

Bütün bu iddiaların yanı sıra Microsoft’un CEO’su şirketin mobil işletmedeki geleceği hakkında  önemli bilgiler verirken “en çok iyi mobil cihazı” yapacaklarını söylemesi telefon için beklentileri fazla daha arttırdı. Keza bu direktifler da dolambaçlı olarak, şirketin akıllı telefon alanından vazgeçmediğini ortaya çıkardı.

Şartları Değiştirecek Mi?

Iddiaya Göre Surface Phone, Microsoft’un zeki telefon planlarının baştan canlandıracak mı? Yazılım devi uzun zamandır beklenen Microsoft Surface Phone üretirse, özellikle de ürün grubunun onuncu yıldönümü için beklenen yeni bir iPhone’la birlikte Apple’ın tanıtım tarihinden çok daha önce piyasaya antre yapması gerektiği düşünülüyor. Bakalım Microsoft Surface Phone  için neler yaşanacak. 

Bu yazı senden önce 234 kez okundu.

Yorum Yap