Advertising
Mobil 27 Kasım 2016, 15:10
Microsoft Solitaire acilen iOS ve Android’e geldi

Microsoft Solitaire acilen iOS ve Android’e geldi

Microsoft popüler oyunu Solitaire’i iOS ve Android‘e getiriyor. 25 yılı aşkın zamandır Windows platformunda yer alan oyunun Solitaire Collection adlı modern versiyonu birincil kwz Windows haricen da oynanabilecek. Microsoft Solitaire Collection oyununun iOS ve Android’de bedava sunacak. Şirket bu yolla oyunu Windows 8 ve Windows 10’da oynayan 119 milyon oyuncuya yenilerini eklemeyi amaçlıyor.

iOS ve Android için Microsoft Solitaire Collection içinde Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid ve Tripeaks oyun türleri bulunuyor. bununla beraber oyuncular için jurnal müsabakalar da mevcut. Microsoft oyunu Xbox Live ile de entegre ediyor, böylelikle Solitaire’e kullanıcı girişi yapıp arkadaşlarla oynamak ve başarılar da edinmek muhtemel olacak. Ayrıca Microsoft oyunun reklamsız olan ve günlük müsabakalar ve oyun yükseltmeleri için iki kat daha artı jeton ödülü sunan “Premium Edition” sürümünü de aylık 1.99 dolarlık vergi karşılığı sunuyor.

iOS ve Android’de çoğu Solitaire oyunu bulunsa da, Microsoft kendi versiyonunu “dünyanın 1 numaralı Solitaire oyunu” olarak nitelendiriyor. Windows tarafındaki sadık oyuncu kitlesi düşünüldüğünde bu iddia da boş değil gibi görünüyor. Oyunun iOS versiyonunu Apple App Store‘dan, Android versiyonunu da Google Play Store‘dan indirebilirsiniz.

KAYNAK

ITUNES APP STORE, GOOGLE PLAY STORE

Bu yazı senden önce 151 kez okundu.

Yorum Yap