Advertising
Mobil 27 Kasım 2016, 15:13
LifePinner: Gezginler için eğlenceli yolculuk uygulaması

LifePinner: Gezginler için eğlenceli yolculuk uygulaması

lifepinner-uygulama-ios

Günümüzde seyahat etmek ve bu konuda paylaşım gerçekleştirmek oldukça kolay. LifePinner (iOS) ise seyahat etmeyi sevenler için işi daha basit ve eğlenceli ayla getiriyor.

Yeşer Sarıyıldız‘ın kurucusu olduğu LifePinner, adından da anlaşılacağı üzere gezip gördüğünüz şehirleri harita üstünde işaretlemenizi karşılayan bir mobil başvuru formu. Şimdilik iOS uygulamasıyla gezi meraklılarına ulaşan LifePinner, notlar ve fotoğraflar ekleyerek kişisel yolculuk rehberinizi oluşturmanızı sağlıyor. Gezdiğiniz şehirleri puanlayabiliyor ve öteki kullanıcıların tavsiyelerini de keşfedebiliyorsunuz.

lifepinner-iphone

Hollanda merkezli bir teşebbüs olan LifePinner, kullanıcıların gezdikleri şehirleri uygulamaya eklemesine müsade veriyor. Dolayısıyla kullanıcı destekli içerikle bu alanda seri bir yükselme yakalamayı hedefliyor. LifePlanner, kullanıcıların paylaşımlarından faydalanarak bir gezi infografiği de oluşturuyor ve bu grafik sosyal medyada paylaşılabiliyor.

Ücretsiz kullanılan başvuru formu, bununla birlikte kullanıcıların listesine (bucket list) eklediği içeriklere kadar farklı alanlara yönlendirilmiş fırsatlar da sunuyor. Bu sayede kullanıcıların daha aktif olmasını amaçlayan LifePinner, 2017 yılı başında Android uygulamasını da yayınlayarak tüm gezginler için vazgeçilmez bir uygulama olmayı hedefliyor.

Yeşer Sarıyıldız’ın paylaştığı bilgilere kadar LifePinner iki hafta önce App Store’a girmiş ve şimdiye kadar 5 bin kere indirimli. en fazla indirme sayısı da Çin ve Yunanistan’dan gelmiş. Eğer siz de gezmeyi, gördüğünüz yerlerin kaydını tutup paylaşmayı seviyorsanız LifePinner iPhone uygulamasını App Store’dan indirebilirsiniz.

Bu yazı senden önce 130 kez okundu.

Yorum Yap