Advertising
Mobil 1 Aralık 2016, 19:58
LG V20 Türkiye Satış Tarihi Açıklandı!

LG V20 Türkiye Satış Tarihi Açıklandı!

LG Electronics Mobil Iletişim Bölümü Başkanı ve CEO’su Juno Cho, Android 7.0 Nougat özelliğine sahip LG V20’nin 2016 yılı Aralık ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulacağını açıkladı.

Juno Cho, LG V10’dan sonradan fazla daha gelişmiş multimedya özelliklerine sahip LG V20’nin teknoloji severlerin beğenisine sunulacağını ve yeni amiral gemisi zeki telefonu Android 7.0 Nougat kullanacak birincil aygıt olacağını söyledi.

GELİŞMİŞ GRAFİK VE BATARYA PERFORMANSI

Cho, fazla daha düzgün oyun deneyimi yaşatmak nedeniyle ‘Vulkan’ destekli grafiklerin yanında, ‘Doze’ doğru çok daha iyi pil performansı sunulmasının Nougat’ın önde gelen özellikleri arasında olduğunun belirterek “LG V20, yazılı mesajlara fazla daha süratli yanıt verebilme veya hatırlatma ara yüzü ile ödev güncellemelerini kolayca gerçekleştirebilmeyi sağlayan ‘Direct Reply’ ile kullanıcıların akıllı telefon deneyimini zenginleştirmeyi hedefliyor” ifadelerini kullandı.

GOOGLE İLE İŞBİRLİĞİ

LG’nin Android 1.5 Cupcake tabanlı ilk Android telefonunun 2009’da satışa sunulmasından bu yanlamasına LG ve Google çok yakın işbirliği içinde olduğunu belirten Cho şöyle dedi: “2012’de Android 4.2 Jelly Bean ile piyasaya sürülen Nexus 4 ile başlayan Nexus zeki telefon serisindeki işbirlikleri, gerisinde 2013’te Android 4.4 KitKat işletim sistemine sahip Nexus 5 ve 2015’te Android 6.0 Marshmallow’a sahip Nexus 5X’te de devam etti. LG ve Google’un bu yakın çalışması, hücresel tabanlı bağlanabilirliğe sahip dünyanın birincil ve tek Android Wear akıllı saati olan ‘LG Watch Urbane 2nd Edition’ gibi zeki giyilebilir cihazlarda da sürdü. LG V20, önceki versiyonun üstteki düzey teknolojisini geliştirerek kullanıcılara öbür bir mobil tecrübe sunmasının yanına, premium telefonlar için yepyeni standartları da beraberinde getiriyor”.

.:: LG V20 Özellikleri ve Yorumları ::.

Bu yazı senden önce 229 kez okundu.

Yorum Yap