Advertising
Mobil 29 Kasım 2016, 13:37
LG G4 Türkiye’de!

LG G4 Türkiye’de!

LG’nin bugüne kadarki en iddialı akıllı telefonu LG G4, tüm Türkiye’de kullanıcılarıyla buluşuyor.

Küresel çapta yapılan tanıtımından sonra tüm dünyanın ilgiyle beklediği LG G4, kullanıcılarla buluşmak için raflardaki yerini alıyor. Kullanıcılarına güven veren zariflik, benzersiz bir görsel tecrübe ve insan odaklı kullanıcı deneyimleri sunan LG G4, geçtiğimiz ay yapılan tanıtımının peşinde tüm dünyayla birlikte Türkiye’de de kullanıcısıyla buluşuyor.

LG G4’ün piyasaya çıkışıyla ilgili bilgi veren LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho, “Tüm G serilerinin dünya piyasalarında yakaladığı üstün başarıyı LG G4’ün de yakalayacağına ve Türkiye’de de aynı çizgide gideceğine dair inancım bütün. LG’nin inovatif liderliği kapsamında, LG G4 için fazla daha profesyonel özellikler geliştirdik. Kendimizi neredeyse zariflik ve rahatlığı bildiren, el yapımı hissi veren bir ürün yaratmaya adadık ve bu kapsamda, LG G4’ün zeki telefon endüstrisinin standartlarını belirleyen bir üstteki eşik olduğunu rahatlıkla ifade edebilirim” şeklinde konuştu.

“ Görün, Mükemmel Hisset” konseptiyle geliştirilen LG G4, altı öbür renkte, en ince ayrıntısına kadar el işçiliğiyle üretilen orijinal deri arka kapağı ile dikkat çekiyor. LG G4 ayrım yaratan cilt dışında, saf Seramik Beyazı, Metalik Gri ve Parlak Altın seçenekleriyle de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

öte yandan, LG G4 tüm gövdesini kaplayan zarif kavis tasarımıyla birlikte eşsiz görsel ve insan odaklı kullanıcı deneyimiyle de bir ilke imza atıyor.

LG G4’ün Türkiye’de öğüt edilen satmak fiyatı ise 2.199 TL olarak belirlendi.

Bu yazı senden önce 127 kez okundu.

Yorum Yap