Advertising
Mobil 7 Ocak 2017, 01:11
Kingston dünyanın en yüksek kapasiteli USB flaş belleğini CES 2017 ’de sergiliyor

Kingston dünyanın en yüksek kapasiteli USB flaş belleğini CES 2017 ’de sergiliyor

Kingston Technology Company Inc. ’in flaş bellek iştirak Kingston Digital, dünyanın en yüksek kapasiteli USB Flash sürücüsü olarak nitelendirdiği DataTraveler Ultimate Generation Terabyte ’ı (GT) tanıttı. DataTraveler Ultimate GT, 2TB ’a dek alan ve USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) performansı sunuyor.

Kingston DataTraveler Ultimate GT Özellikleri ve Spesifikasyonları:

Kapasite: 1TB, 2TB

Hız: USB 3.1 Gen. 1

Boyutlar: 72mm x 26.94mm x 21mm

Egzersiz sıcaklığı: -25°C to 60°C

Gizleme sıcaklığı: -40°C to 85°C

Garanti: Ücretsiz teknik destekle birlikte 5 sene garanti

Ahenklilik: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP1), Mac OS v.10.9.x+, Linux v.2.6.x+, Chrome OST

DataTraveler Ultimate GT Parça Numaraları

Parça Numarası

Kapasite

DTUGT/1TB

1TB

DTUGT/2TB

2TB

İşletim Sistemi Listesi

USB 2.0

USB 3.0 / USB 3.1

Windows 10

Evet

Evet

Windows 8.1

Evet

Evet

Windows 8

Evet

Evet

Windows 7 (SP1)

Evet

Evet

Mac OS (v. 10.9.x +)

Evet

Evet

Linux (v. 2.6.x +)

Evet

Evet

Chrome

Evet

Evet

Yoğun kullanıcılar bu sayede, tek bir 2TB sürücüde 70 saatlik 4K kalitesinde videoya dek data dahil edinmek üzere, küçük bir alanda çok büyük miktarda data saklayabilecek. Darbelere karşısında dayanıklı olması için çinko alaşımlı metal bir gövdesi olan DataTraveler Ultimate GT, üstteki düzey bir tasarımın içerisinde üstün kalite sunuyor. Kingston ’un yeni flash belleği, kompakt boyutu ile teknoloji meraklılarına olduğu dek profesyonel kullanıcılara da yüksek kapasiteli verileri saklamanın ve aktarmanın kolay taşınabilir bir çözümünü sunuyor.

Flash Bellek Ürünleri Müdürü Jean Wong, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Kingston olarak limitleri daima zorluyoruz.” dedi ve şöyle devam etti: “DataTraveler Ultimate GT ile kullanıcıların mobil olarak bilgi saklama kabiliyetini artırıyoruz. 2013 ’te piyasaya sunduğumuz 1TB kapasiteli sürücümüzün ardındaki kapasiteyi iki katına çıkararak çok iyi bir devam ürünü çıkarttık. Bundan Böyle kullanıcılar fazla daha büyük miktarda veriyi rahatlıkla saklayıp aktarabilecek.”

1TB ve 2TB kapasite seçenekleriyle Şubat ’ta piyasaya çıkacak olan Bilgi Traveler Ultimate GT, 5 yıl garanti, bedava teknik destek ve efsanevi Kingston güvenilirliğini beraberinde getiriyor.

Bu yazı senden önce 174 kez okundu.

Yorum Yap