Advertising
Mobil 30 Kasım 2016, 16:39
iPhone 8 için rekor beklentisi!

iPhone 8 için rekor beklentisi!

Apple iPhone 8 zeki telefonların gelecek yıl satmak rekorları kırabileceği ileri sürülmüş durumda. 3 farklı model ile geleceği söylenen iPhone 8, iPhone 6’nın satmak rekorunu kırabilecek mi?

Apple’ın ansızın çok iPhone 8 prototipi var!

Apple sonraki cins amiral gemisi zeki telefon iPhone 8 için bambaşka şeyler düşünüyor gibi…

iPhone 8 ile iPhone 6’nın satış rekoru aşılacak

iPhone’un 10. yaşının kutlanacağı 2017’de Apple yeni modeliyle dikkatleri üstüne çekmeyi başaracakmış gibi gözüküyor. KGI Securities, gelecek sene 3 farklı iPhone modeli göreceğimizi ve şirketin görünmeyen bir taleple karşılaşacağı ifade ediliyor. Bu modellerin ise büyük bir tasarım değişikliğiyle gelecek iPhone 8’in yanı sıra 4.7 inç iPhone 7 ve 5.5 inç iPhone 7 Plus’ın güncellenmiş halleri olarak karşımıza çıkacağı ifade edilmekte.

Gelecek yılın ikinci yarısında yeni iPhone’lar için beklenen satış rakamı ise 120-150 milyon aralarında. Hatta iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile kırılan rekorun üstüne çıkılabileceği söyleniyor. 2014 yılının aynı döneminde iPhone 6 serisi modeller 110-120 milyonluk satmak rakamı elde etmişti.

Özellikle yeni bir form faktörüyle geleceği belirtilen üstteki düzey OLED ekranlı iPhone modelinin, bilhassa üst seviye müşterileri cezbedeceği ve yeni giriş seviyesi 4.7 inç iPhone modelinin ise kablosuz sorumluluk ve cam kasa gibi detaylarıyla giriş seviyesi akıllı telefon pazarında yer edineceği düşünülüyor.

16-11/29/iphone8sr02.jpg

iPhone 8 ile beklenen kablosuz yük özelliği

KGI Securities gelecek sene sunulacak bütün iPhone modellerinde kablosuz sorumluluk özelliğine yer verileceğini öngörüyor. Bayağı S serisi iPhone’lar gibi olacağı düşünülen iki modelin iPhone 7 ile aynı tasarıma sahip olacağı fakat alüminyum kasanın sırça ile değiştirileceği de iddialar aralarında.

öte taraftan iPhone 8’in az daha çerçevesiz olacak kavisli büyük OLED ekrana sahip olacağı ve radikal yeni bir tasarımla geleceği ileri sürülüyor.

:: 3 öbür modelle gelecek Apple iPhone 8 ailesinden beklentileriniz neler?

SDN

Bu yazı senden önce 191 kez okundu.

Yorum Yap