Advertising
Mobil 1 Aralık 2016, 19:28
Huawei Latin Amerika'da 10 Milyonu Aştı

Huawei Latin Amerika’da 10 Milyonu Aştı

Huawei Latin Amerika bölgesine açılarak kayda değer bir atılım gerçekleştirirken, bölgede Huawei marka modeller ciddi bir ilgi görüyor. Bugüne dek yüksek satmak rakamları gelen bölgede yapılan son resmi açıklamalarda 10 milyon barajının aşıldığı belirtildi. Bu bakımdan Huawei yaptığı yorumlama ile birlikte bununla birlikte bölgede ne dek etkili olduğunu da kanıtladı.

Anma Messi İle Yapıldı

Popüler futbolcu Lionel Messi’nin yer aldığı anma posterini paylaşan Huawei’nin bu kayda değer haberi Huawei Kıdemli Başkan Yardımcısı Yu Chengdong göre yapıldı.

Bölgede Beklentiler Yüksek

Çinli şirketin, Güney Amerika’daki ağırlığını daha da artması ve daha pozitif kazanç elde etmesi adına manâlı planlamaları var. Şirketin bu sene bölgede yaklaşık 1.500 yeni perakende mağazası açacağını ad açıklaması bu konuda iddiaları güçlendiriyor ve aynı zamanda destekliyor.  Böylece fazla ayrı model ile elde edilen bu rakamlarda geçtiğimiz günlerde yapılan duyurulardan da anlaşılmıştı. Pek ama Huawei, P9 akıllı telefonunun 9 milyondan fazla sattığını açıklaması da başarının geleceğini gösteriyordu.  

Bu yazı senden önce 228 kez okundu.

Yorum Yap