Advertising
Mobil 29 Kasım 2016, 13:37
HTC ONE M9+ Sizlerle

HTC ONE M9+ Sizlerle

HTC’den daha fazlasını isteyenlere HTC ONE M9+

HTC en yeni zeki telefonu HTC One M9+’da, kusursuz tasarım ve ileri teknolojiyi bir araya getiriyor. HTC One M9+, üstün gösterme ve ses deneyimini teknoloji severlerin beğenisine sunuyor. Gümüş – Altın rengiyle piyasaya sunulan HTC One M9+, zarif kıvrımlı tek parça metal gövdesiyle dikkat çekiyor.

Mobil inovasyon ve tasarımda dünya lideri HTC, HTC One ailesinin en son ve en gelişmiş üyesi HTC One M9+ akıllı telefon modeli Türkiye’de tüketicilerin beğenisine sunuldu.

HTC’nin tek parça ikonik metal tasarımını kullanan HTC One M9+, yeni parmak izi güvenlikli 5.2 inçlik 2K ekranı ve HTC Dolby Audio™ destekli BoomSound surround ses sistemi gibi geliştirilmiş özellikleri ile uyarı çekiyor. HTC’nin yeni ve gelişmiş Duo Kamerası, en ince detaylarla, en yüksek kaliteye sahip profesyonel fotoğraflar taahhüt ediyor. Son olarak, 2 TB’lık geniş microSD depolama kapasitesi, en değerli anıları uzun vakit güvenli şekilde saklama ve daima yanına nakliye imkânı tanıyor.

HTC One M9+ kullanıcılarını tasarım şölenine misafir etme ediyor

HTC’nin kusursuzluk anlayışının bir ürünü olan HTC One M9+, performans, dayanıklılık ve üst düzey işçiliği bir araya getiriyor. Ödüllü HTC One M7 ve HTC One M8’in en kayda değer özelliklerini bir araya getiren M9+, bariz metal kenarlara sahip zarif kıvrımlarıyla mücevher gibi ikonik bir tasarım sunuyor. Tamamen metal yekpare ceset tasarımı, alıngan üretim ve üst seviye işçiliğin alımlı şekilde bir araya gelmesi ile oluşuyor. Çift tonlu gümüş ve kırmızı yüzeyinin altın rengindeki işlenmiş kenarları, parlak ve canlı ekranı çevreliyor.

HTC Sense™ 7: üstün kişiselleştirme deneyimi

HTC One M9+, mobil yaşamı zenginleştirmek üzere kontrolü iyice kullanıcıya veriyor. HTC Sense™ 7, uygulamalar, renk şemaları, arkadaki plan görünümü, en sevilen fotoğrafları tahlil etme özelliği yüksek düzeyde kişiselleştirme deneyimi sağlıyor. bununla beraber, seyahatlerde defalarca iyi bir yol arkadaşı olan HTC One M9+ sık sık ihtiyaç duyulan özelliklere tek bir tıklama dek yakın olmayı ve o anki konumu baz alarak zorunlu olabilecek uygulamaları sunarak esas ekranı ihtiyaca tarafından her yerde düzenliyor.

Ayrıca fotoğraf çekin hem yaratın

Yaratıcı ve eğlenceli fotoğraflar çekmeyi kolaylaştıran HTC One M9+’ın üzerindeki fotoğraf makinesi her anı mükemmel kalitede yakalayarak o anları tekrar tekrar yaşamaya imkân vermek üzere tasarlandı. Derinliği ölçen sensör UFocus™, görüntüde yer alan bilgileri işleyerek odak noktasını seçmeye ve profesyonel portreler yaratmaya imkân veriyor. Kopyala ve yapıştır özelliği, kişiyi bir fotoğraftan alıp bir diğerine yapıştırmaya ihtimal tanıyor. Yalnızca ekranı çevirerek fotoğrafları öbür bir açıdan görüntülemeyi sağlayan Dimension Plus™ ise fotoğraflara yeni bir bakış açısı kazandırarak üst düzey bir 3D deneyimi sağlıyor. Benzersiz bir yol arkadaşı olan HTC One M9+, yeni ve geliştirilmiş HTC UltraPixel™, dinamik otomatik pozlandırmalı selfie kamerası ile her türlü ışık koşulunda daha net, daha doğal ve dengelenmiş otoportreler sağlıyor. HTC One M9+, her karmaşık detaya şive yaparak, nefes kesici resim ve canlı videoları 4K’ya kadar çözünürlükte yakalayarak gişe rekorları kıran filmlere deha taş çıkartan bir 20 megapiksellik Duo Kamera ile birlikte sunuluyor

Hayıtının filmini kendin çek, müzik ekle ve paylaş

HTC’nin EYE™ Experience yazılımına sahip HTC Sense™ 7, marifetli fotoğraflar çekmeyi kolaylaştırıyor. Arasında Shapes, Prismatic ve Elements’in de yer aldığı fazla sayıda yeni düzenleme efekti her çekimde azıcık daha bireysel yaratıcılık eklemeye imkân veriyor. Zoe™ uygulaması ile yaratılan videolara seçilen müzikler de eklenebiliyor.

heyecanlandırıcı ses: Farkı duyun

HTC One M9+, HTC BoomSound™ baştan sona hakiki yaşamı aratmayan bir ses kalitesi sunuyor. HTC One ailesinin artık 5.1 kanal Dolby® Audio surround ses simülasyonu ile birleştirilen öne bakan çift hoparlörü fazla boyutlu sinematik dinleme deneyimi sunuyor. HTC BoomSound ve Dolby Audio™’nun birleştirilmesi, kulaklıkları veya harici hoparlörleri takmadan zeka sinema salonunu aratmayan ve CD kalitesini aşan ses kalitesi ile mükemmel bir müzik deneyimi yaşatıyor.

HTC One M9+, TV’ye ve harici hoparlöre bağlanıyor

Akıllı telefonlar, bundan böyle hızla konut eğlencesi merkezi haline gelirken, HTC One M9+, HTC Connect™ özelliği ile multimedya deneyimini telefonun ötesine taşıyor. Ekran üstünde üç parmakla kaydırma işlemi, telefonu, ahenkli TV’lere veya harici hoparlörlere bağlıyor. HTC Connect çalma listesi özelliği ise zeki telefondan fazla sayıda cihaza içerik aktarma imkânı sunuyor.

Bu yazı senden önce 174 kez okundu.

Yorum Yap