Advertising
Mobil 1 Aralık 2016, 19:27
HTC Bolt'un Hızlı Olsa Da HTC'yi Kurtaramayacak!

HTC Bolt’un Hızlı Olsa Da HTC’yi Kurtaramayacak!

Sprint’in LTE Plus ağı bir uçtan bir uca HTC Bolt ile birlikte önemli bir hız sunuluyor. İndirme hızları saniyede 450 milyon bit hıza dek çıkarken bu telefonu eşsiz kılıyor. HTC’den Forbes dergisine yapılan bir açıklamada bir telefonun, video ve müzik yayını, web üzerinden ses kaydı ve medya paylaşımı gibi bazı özelliklerini kullanması esnasında telefonun ne değin süratli olacağının ağ hızına bağlı olduğu belirtilirken HTC’nin bu konuda kayda değer bir geliştirme yaptığı da vurgulandı. Peki bunlar tatmin edici mi?

HTC Bolt Özellikleri Neler?

HTC, Snapdragon 810 yonga seti, 1440 x 2560 çözünürlüklü, 5.5 inçlik Super LCD-3 ekran, parmak izi tarayıcısı, IP57 sertifika, 16MP arka kamera, (OIS, PDAF ve f / 2.0 diyaframlı) 8MP ön kamera, 3200mAh’lık batarya ve Android 7.0.

Telefonda Snapdragon 810 yonga seti dıştan tüm özellikler telefonun tam bir amiral gemisi modeli olduğunu gösteriyor. HTC Bolt satışlarına zarar verebilecek olan tek şey Snapdragon 810 donanımın fazla ısınma eğilimi. Araştırmacı Linda Sui gibi manâlı isimler HTC Bolt’un önemli bir arıza vereceğini söylüyor. Bundan Başka Sui, Bolt’un HTC’yi önemli derecede yükseltebileceğini düşünmediklerini tam aksine HTC’nin düşüşünün seri bir şekilde devam ettiğini de söyledi.  

Bu yazı senden önce 235 kez okundu.

Yorum Yap