Advertising
Mobil 1 Aralık 2016, 19:58
HP Windows 10 Mobile Telefonuyla Gelecek

HP Windows 10 Mobile Telefonuyla Gelecek

HP göre üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü yeni telefon için Windows ile desteklenen bir platformu sağlayacak.

Microsoft’un Ortağı

Microsoft’un manâlı ortaklarından biri olan HP, önümüzdeki aylarda başka bir Windows 10 Mobile telefonunu piyasaya sunacağı ile ilgili gündemde yer alırken Windows Phone hayranlarına bu konuda manâlı bir seçenek sunulacak. Elite x3’ün peşinde iki haftadan daha kısa bir vakit önce, HP’nin 2017 yılında daha zinde bir telefon ile geleceği kesinleşti.

Yeni Telefonda Neler Olacak?

Haberlere göre HP, akıllı telefonu bir orta seviyede olacak. Söylentilere tarafından telefonda Snapdragon 600 serisi bir işlemci olacak.  Orta derslik işlemci bulunması rağmen, HP akıllı telefonunda şirketin hemen Elite x3’le birlikte sattığı Continuum ve Desk Dock desteğini de sunacak.

Fiyat Ne Dek Olacak?

HP, orta sınıf zeki telefonunun fiyatlandırma konusunda acilen ayrıntı bilinmiyor. Ama fazla yüksek bir etiket fiyatının belirlenmesi beklenmiyor.  Windows Phone handikabına karşın meslek dünyasına yönelik bir platform olduğun düşünüldüğünde orta menzilli bir akıllı telefon talebi HP’nin yatırımını haklı çıkarabilir. Akıllı telefonun gelecek sene açıklanması bekleniyor, fakat bunun tam olarak ne vakit gerçekleşeceği demin emin yok.

Bu yazı senden önce 217 kez okundu.

Yorum Yap