Advertising
Mobil 1 Aralık 2016, 15:20
Google Pixel Kamera Açılınca Kilitleniyor!

Google Pixel Kamera Açılınca Kilitleniyor!

27 Ekim tarihli Google forumlarında Mike Fox adlı bir birey kadar yapılan paylaşım kısa vakit içerisinde binlerce kullanıcı kadar desteklendi. Yaşanan bu şart Pixel’in kamera uygulamasında ciddi bir sorun olduğunu gözler önüne serdi.

Kamerada Düşey Çizgiler Çıkıyor

Kamera uygulaması açıldığında aygıt kilitlendiği gibi ekranda mor ve pembe düşey çizgilerin çıktığı belirtiliyor. Bundan Başka forumda paylaşım yapan kullanıcı bir ekran görüntüsüyle de bu iddiasını desteklemiş durumda. Paylaşılan ekran görüntüsü ise şöyle;

Kullanıcı tarafından yazı yayınlandığından sonra benzer sorunu yaşadıklarını gösteren öteki kullanıcılar konuyu kısa süre içerisinde popüler bir ayla getirdi. Üstelik forumda bu sorunun giderilmesi adına pek çok çözüm sunulsa da herhangi bir şekilde cihazlardaki problem giderilemedi. Google temsilcileri tarafından verilen yardım çözüm sunmadığı gibi kısa süre içerisinde cihazların büyük bir bölümünde sorun yaşandığı da görüldü.  

Google tarafından konuyla ilgili çözümün kısa süre içerisinde sunulması bekleniyor. Böylece cihazlarda milyonlarca kullanıcıyı etkileyen sorun giderileceği gibi cihazlarda kameranın sorunsuz bir şekilde kullanılması da bu sayede mümkün olacak. Bu açıdan Pixel kullanıcı hemen Google cephesinden gelecek açıklamayı beklemeye başlamış durumda. 

Bu yazı senden önce 188 kez okundu.

Yorum Yap