Advertising
Mobil 27 Kasım 2016, 15:10
Google Pixel Hepsiburada üstünde Türkiye’de satılıyor

Google Pixel Hepsiburada üstünde Türkiye’de satılıyor

Google’ın geçtiğimiz ay yurt haricen satışa sunduğu Google Pixel ve Pixel XL Android 7.1 Nougat telefonların Türkiye satışı yapılmıyor. Ama Hepsiburada Google Pixel’i ithalatçı garantisi aracılığıyla Türkiye’ye getiriyor.

Hepsiburada internet sitesi üzerinden satışa sunulan Pixel’in siyah ve gümüş renk seçenekleri satılıyor. Telefonun 2998,99 TL’lik satmak fiyatı bulunuyor. 5 inç, Full HD ekrana sahip bir telefon için fiyatın azıcık adi üstünde olduğunu ayrıntıları ile belirtmek gerekiyor. Oysa neticede karşımızda paralel ithalat aracılığıyla piyasaya sunulan bir telefon var ve fiyatın normale göre yüksek olmasını birazcık hoşgörüyle yerine getirmek gerekiyor.

Android telefonun teknik özelliklerine baktığımızda 5 inç, 1080p AMOLED ekranın yanında Snapdragon 821 işlemci, 4 GB RAM, 12.3 megapiksel arka kamera, 8 megapiksel ön kamera, 4K video tescil desteği, 32 GB dahili hafıza gibi özellikleri görüyoruz. Android 7.1 Nougat ile yüklü gelen telefonda, Google’ın bu telefonlarına özel “Pixel Launcher” kullanıcı arayüzü ve “Google Assistant” olarak adlandırılan sanal yardımcı bulunuyor.

KAYNAK

HEPSİBURADA

Bu yazı senden önce 190 kez okundu.

Yorum Yap