Advertising
Mobil 27 Kasım 2016, 15:13
Google, PhotoScan ile eski fotoğraflarınızı dijitalleştirme ardındaki

Google, PhotoScan ile eski fotoğraflarınızı dijitalleştirme ardındaki

google-photoscanArama motoru devi Google karşımıza yeniden yeni bir uygulamayla çıkarak, kenarda köşede kalmış eski fotoğraflarımıza gözünü dikti. Başvuru arşivdeki basılı fotoğraflarımızı tarayarak dijital ortamda da saklayabilmemize olanak sağlıyor. PhotoScan adlı mobil başvuru formu doğru, telefonunuz bir tarayıcı özelliği görüyor. Kullanıcılar eski fotoğraflarını bu başvuru yoluyla yaparken, PhotoScan uygulaması kendi teknolojisi doğruca fotoğrafların en doğru renkler ve en içten kalitede dijital ortama aktarılabilmesini sağlıyor.

PhotoScan uygulamasının en önemli özelliği taradığı basılı fotoğraflardaki kusurları da teknolojisi sayesinde anlayarak düzeltebilmesi ve doğru renklendirmelerle dijital ortamda saklanmasını amaçlıyor. Google Photos uygulamasıyla entegre çalışan bu gerçekte fotoğraflarınızı dijitalleştirdikten daha sonra onları kütüphanenizde kategorilendirmeniz de epeyce kolay bir hal alıyor.

PhotoScan uygulamasının hem Android sürümü hem de iOS sürümü benzer anda piyasaya çıkmış ve dilekçe ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Bu yazı senden önce 131 kez okundu.

Yorum Yap