Advertising
Mobil 30 Kasım 2016, 16:40
Galaxy S8 ön kamerasıyla fark yaratacak!

Galaxy S8 ön kamerasıyla fark yaratacak!

Samsung’un ilgiyle beklenen amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S8’de yer alacak ön kameranın manâlı bir nitelik kazanacağı ileri sürülmüş durumda. Peki, ön kameraya gelecek bu nitelik ne?

Galaxy S8 özellikleri hakkında yeni bilgiler!

Samsung’un 2017 Mart ayında tanıtması beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S8 özellikleri…

Samsung Galaxy S8 ön kamerasında otomatik odaklanma

Güney Koreli imalatçı Samsung, uzun zamandır ön kamera anlamında pek artı gelişim sunmamış durumda. Şirketin amiral gemilerinde yer alan ön kameralar çoğunlukla 5 MP çözünürlük ile sınırlı kaldı. öte yandan megapiksel (MP) artışı ile ilgili bir bilgi apaçık olmasa da ön kamerada otomatik odaklanma yeteneğinin yer alacağı söyleniyor.

Akıllı telefon dünyasında nadiren gözüken bu özellik ile selfie’lerin çok daha net olması sağlanacak. Zaten ön kameraların selfie açık havada o kadar de kullanılmadığın da bir reel. MP artışının gerçekleştirilmesi ihtimalinin ise yüksek gözüktüğü söyleniyor ama bu bundan böyle kesinlikle gerekiyor.

Galaxy Note 7’nin yokluğunda epeyce zorlanan ve Galaxy S8 ile açığı kapatmak isteyen Samsung, sonraki amiral gemisinde sunabileceği ne varsa kullanıcılarına arzetmek istiyor diyebiliriz. Samsung Galaxy S8 şirketin marka imajını geri kazanması için fazla önemli bir aygıt olacak.

:: Samsnung Galaxy S8’de sunulacak kamera özellikleri konusunda beklentileriniz neler?

SDN

Bu yazı senden önce 173 kez okundu.

Yorum Yap