Advertising
Mobil 29 Kasım 2016, 02:31
Galaxy Note 8 Sızdırmaları Sürüyor

Galaxy Note 8 Sızdırmaları Sürüyor

Samsung 2017 yılında piyasaya tekrar sürülecek olan Galaxy Note 8 için çalışmalarını sürdürürken Twitter üzerinden yapılan sızdırmalar çalışmalar hakkında ayrıntı aralıksız kullanıcılar ile paylaşılıyor. Bugüne dek yapılan paylaşımlardan telefonun üstün özelliklere sahip olacağı ve kullanıcılara çok bambaşka bir telefon deneyimi sunacağı belirtilirken yapılan son sızdırmalar baştan sona telefonların ekran boyutları hakkında da veri olmak olası oldu.

İki Ayrı Ekran Geliyor

Yapılan sızdırmalar ile birlikte büyük oranda doğruluğunu teyit edildiği belirtilmiş bilgilere kadar 5.7 inç ve 6.2 inç boyutunda ekran tercihleri yapılabilecek. Bu ekranlarda bununla beraber Note 8 ve Note 8 Plus adı verilen 2 versiyon kullanıma sunulacak. Bu açıdan bugüne değin yapılan çalışmalar doğrultusunda Galaxy Note 8 için de aynı bir pazarlama stratejisinin yürütüleceğini bildirmek olası.

Telefonlar kullanılacak donanımlar da büyük bir ağırlık taşırken yüksek performans ve sorunsuz kullanımın sağlanabilmesi namına telefonda Snapdragon 835 işlemci, 6 GB RAM ve 4K ekran çözünürlüğünün olması bekleniyor. Kalem için arttırılmış hakikat destekleri ve dilekçe kolaylıkları ile birlikte ses için de özel tercihlerin yapılması bekleniyor.

Bu yazı senden önce 169 kez okundu.

Yorum Yap