Advertising
Mobil 29 Kasım 2016, 01:28
Galaxy C9 Pro Siyah Jade Rengiyle Görüldü

Galaxy C9 Pro Siyah Jade Rengiyle Görüldü

Samsung’un yeni cihaz için yaptığı tanıtımlarda Samsung’un 6GB RAM’e sahip birincil telefonunun Altın ve Rose Gold renk seçenekleri ile sunulacağı açıklanmıştı. Fakat Samsung Tasarım şefi Shane Lee’nin Weibo hesabında paylaştığı fotoğraflar yeni bir müjde verdi. Weibo’da yer alan fotoğraflarda Galaxy C9 Pro’yu Black Jade adlı yeni bir renk ile görüldü.

Yeni Renk Geliyor!

Sadece birkaç gün önce, Glossy Black’te Samsung Galaxy S7 için yeni bir siyah renk seçenekleri görülmüştü. Samsung’un bu rengi, Apple iPhone 7 ve Apple iPhone 7 Plus’ın parlak Jet Siyah versiyonun karşı geliştirdiği ve Apple ile rekabet yapabilmek için piyasaya sunduğu söyleniyor.  

Galaxy C9 Pro Siyah Jade Ne Zaman Sunulacak?

Aydınlık Siyah Samsung Galaxy S7 için önümüzdeki ay ABD pazarında satışa başlanması bekleniyor. Black Jade Galaxy C9 Pro’nun ise satış tarihi tam muhakkak değil ve bu konuda hiçbir bilgimiz değil.  Ayrıca her ne değin Samsung’un Tasarım Şefinin Çin’deki doğrulanmış Weibo sayfasından paylaşılan bir resim olsa da Samsung için açıklanan net bir durum yok.  Bu bakımdan kesinkes görülse de bu durum 2017’ye de sarkabilir. 

Bu yazı senden önce 232 kez okundu.

Yorum Yap