Advertising
Mobil 5 Ocak 2017, 02:09
Asus ZenFone AR zamanından önce Qualcomm kadar belirli edildi

Asus ZenFone AR zamanından önce Qualcomm kadar belirli edildi

Asus ’un bu hafta içinde CES ’te tanıtmayı planladığı ZenFone AR, Qualcomm doğru zamanından önce açık edilmiş oldu. Google Tango desteğine sahip olacak bu akıllı telefona ait olan, onu önden ve arkadan gösteren bir görsel de benzer zamanlarda popüler akıntı kaynağı @evleaks kadar paylaşıldı.

Qualcomm ’un Snapdragon blogunda Asus ZenFone AR ile ilgili habere yer verildi. Bu telefonun Lenovo Phab 2 Pro ’nun, yani Google Tango özellikli birincil telefonun takipçisi olduğu belirtildi. Tango, Google ’ın güçlendirilmiş artırılmış hakikat özellikleri vadeden özel bir teknolojisi. Google ’ın üzerine epey titrediği projenin hâlâ çabaya ihtiyaç duyduğunu da anlatmak gerekiyor.

bu vesileyle ZenFone AR ’de de, Google Pixel ve OnePlus 3T ’de olduğu gibi Snapdragon 821 işlemci bulunacak. Ayrıca Google Daydream destekli de olacak, böylelikle Tango ve Daydream gibi iki Google teknolojisini bir arada barındıran bir telefonu ilk önce göreceğiz. Qualcomm blog yazısına tarafından, ZenFone AR Google ’ın Daydream View sanal hakikat başlığıyla da ahenkli olacak.

Asus ZenFone AR ’ın bütün teknik özellikleri ve fiyatı için çarşamba gününe, yani Tayvanlı şirketin düzenleyeceği CES basın toplantısının zamanına değin beklememiz gerekiyor.

KAYNAK

QUALCOMM

Bu yazı senden önce 188 kez okundu.

Yorum Yap