Advertising
Mobil 29 Kasım 2016, 02:31
Apple Kamerada LG İle Çalışacak

Apple Kamerada LG İle Çalışacak

Apple yeni telefon modellerinde çift kameraya yer vereceği gibi bu yeni çift kameranın yüksek özelliklerde olması ve sorunsuz bir başvuru sağlayabilmesi namına işini şansa bırakmıyor. Kamera teknolojileri konusunda oldukça iyi bir deneyime sahip olan LG ile kamera için işbirliğine gidildiği belirtilirken yeni piyasaya sunulacak iPhone modellerinde Apple ve LG’nin işbirliği deneyimlenecek.

Çift Kamerada 3D Seçeneği Olabilir

Bilhassa çift kamerada 3D seçeneğinin yer alacağı belirtilirken derhal bu yeni teknolojinin telefonlarda nasıl kullanılacağı net bir şekilde öğrenilemedi. Lakin iPhone 8 için kamerada dahi fazla önemli değişiklikler planlayan Apple’ın 10. yıla özel olarak üstün özelliklere sahip ve her açıdan hatasız bir telefon üretmeyi amaçladığını anlatmak mümkün.

Daha güzel ve kullanıcıları cezbedecek kamera özellikleri ile piyasaya sunulması beklenen yeni telefon modeli 2017’nin Eylül ayı itibariyle tanıtılacak ve peşinde satışa çıkarılacak. Bu açıdan yaklaşık 10 aylık gibi bir alıştırma süresinin bulunduğu iPhone 8 için çoktan hızlı ve yoğun bir tempo çalışmalarını sürdüren Apple tanıtım tarihine dek telefonun eksiksiz bir şekilde hazır halde olmasını istiyor.

LG ile birlikte yapılan çalışmalar doğrultusunda çift kameranın yüksek performansa ulaşması ve gösterme kalitesi açısından da bir duruma getirilmesi beklenirken yapılan sızdırmalar ile birlikte bu konuda beklentiler de aralıksız arttırılıyor. 

Bu yazı senden önce 150 kez okundu.

Yorum Yap