Advertising
Mobil 29 Kasım 2016, 13:37
Android 5.0 Lollipop Asus'ta

Android 5.0 Lollipop Asus’ta

ASUS akıllı telefonlara Android 5.0 Lollipop güncellemesi geldi!

ASUS akıllı telefon serisi ZenFone en yeni Android işletim sistemi olan Android 5.0 Lollipop’a geçti. Birincil etapta web üzerinden yapılacak olan güncelleme ilerleyen günlerde kablosuz ağ üzerinden de devreye alınabilecek.
 
Google’ın yeni işletim sistemi Android 5.0 Lollipop, ASUS’un üst sınıf akıllı telefon serisi ZenFone’un ZenFone 4, ZenFone 5 ve ZenFone 6 modellerinde devreye girdi. Android 5.0 Lollipop güncellemesi ASUS akıllı telefonlara yeni ve heyecanlandırıcı özellikler kazandıracak. Yeni “maddi tasarım” öğelerine sahip Android 5.0 Lollipop, kullanıcı deneyimini kolaylaştıran koyu renkleri ve akan animasyonlarıyla öne çıkıyor.  
 
ASUS sistem Iş Grubu Türkiye ve Kuzey Afrika Bölge Müdürü Bora Aras, güncelleme ile ilgili ilgili şunları söyledi: “Zeki telefon kullanıcılarımızın, cihazlarının en yeni aktüel teknoloji ile kullanmalarını temin etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Birincil adımda ZenFone için güncellemeyi devreye aldık. İlerleyen günlerde öteki ASUS cihazları da Android 5.0 Lollipop güncellemesine kavuşacak.”

ASUS ZenFone kullanıcıları Android 5.0 Lollipop güncellemesini web üzerinden indirerek kurabilecekler. Android 5.0 Lollipop güncellemesi ilerleyen günlerde kablosuz olarak da telefonlara yüklenebilecek.

 

Bu yazı senden önce 146 kez okundu.

Yorum Yap