Advertising
Mobil 29 Kasım 2016, 13:37
ALCATEL ONETOUCH Müzik Festivali

ALCATEL ONETOUCH Müzik Festivali

ALCATEL ONETOUCH Teknoloji ile Müziği Buluşturuyor

Dünyanın en çabuk büyüyen telefon üreticileri arasında bulunan ALCATEL ONETOUCH yaza unutulmaz bir karnaval ile başlangıç yapıyor.

İbiza partilerinin aranılan isimleri, tekno müziğin başarılı temsilcilerinden Gel Abril ve Gregor Tresher’ın konuk olacağı şenlik müzik severlerin hafızalarından silinmeyecek. 13 Haziran Cumartesi günü saat 18:00 – 00:00 aralarında Ortaköy’de kurulacak şenlik alanında dj setinin başında olacak deneyimli isimler, performansları ile izleyenlere şen saatler sunacak. Katılımın bedava olduğu festivalin açılışını ise Türkiye’de elektronik ve tekno müziğin meşhur isimlerinden DJ Tangun ve DJ Yunus Emre gerçekleştirecek. Teknoloji ile eğlenceyi bir arada buluşturan ALCATEL ONETOUCH Festival’de sürpriz etkinliklerde yer alacak.

Türkiye’de çabuk artma grafiği ile son dönemde adından laf ettiren ALCATEL ONETOUCH bütün yaz konuşulacak ve gelenekselleşecek müzik festivalinin ilkini 13 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Ortaköy’de Beltaş Cafe’nin önüne kurulacak şenlik alanında ziyaretçileri, alanında en iyi DJler ve eğlenceli aktiviteler ile buluşturacak. Eğlenceyi ve dinamizmi hayatın her hemencecik yaşatmak isteyen marka, Şen bir haftasonu için alternatif arayan herkesi saat 18:00-00:00 aralarında ALCATEL ONETOUCH Festiveli’ne bekliyor.

Bu yazı senden önce 182 kez okundu.

Yorum Yap