Advertising
İnternet 27 Kasım 2016, 15:13
Vodafone'dan Passolig İndirimi!

Vodafone’dan Passolig İndirimi!

 Beşiktaş ile özel bir uzlaşma yapan Vodafone, bu kapsamda yeni bir fırsat daha sunuyor. Yapılan devlete ait açıklamalarda Vodafone ile Passolig alacak Beşiktaş taraftarları yeni ürünlere yüzde 50 indirimli bir şekilde erişim sağlayacak. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda herhangi bir sınırlamanın olmadığı belirtilirken, kişiler Vodafone ile Passolig imkanından yararlanabilecek.  

Ilk Kez Satın Almalarda Geçerli

Vodafone ile Passolig satın alma işlemlerinde birincil defa bu hizmetten yararlanılması gerekirken şahısların Üstünlük Cepte adı verilen dilekçe üstünde zorunlu işlemleri yapabilecek. Zeki telefon sahibi olmayan kişilerin ise PASSOLİG yazarak 6666’ya SMS göndermesi tatmin edici olacak.

Bu sayede şahısların alacağı promosyon kodu üzerinden kolay bir şekilde satın alma işlemleri tamamlanacak. Şahısların promosyon kodunu kullanabilmesi namına www.Passolig.com.tr üzerinden başvuru formu yapması gerekirken, son ödeme adımında promosyon kodunun tanımlanması baştan sona zorunlu yüzde 50’lilik indirim kişilere sağlanacak. Bu bakımdan kişilerin basit bir şekilde imkandan yararlanabilineceği indirim ile daha eksik aidat ödeyerek Vodafone ile Passolig alabilecek.

Vodafone ile Passolig edinmek isteyenlerin KaraKartal üyesi de olması gerekli. Bunun için ise Vodafone hattından BJK1, BJK3 veya BJK5 yazıp 1903’e gönderilmesi tatmin edici.

Bu yazı senden önce 231 kez okundu.

Yorum Yap