Advertising
İnternet 27 Kasım 2016, 15:13
Opera Cazip Seçenekler İle Yükseliyor!

Opera Cazip Seçenekler İle Yükseliyor!

Google Chrome tarayıcı sektörünün her ne değin lideri olsa da Opera gibi pek çok öbür tarayıcı da geliştirdiği özel seçenekler ile kullanıcılara çekici tercih şansı yaratıyor.

Düşük Tüketim İmkanı!

Opera’nın en uyarı çeken özelliklerinden bir tanesine Google Chrome’a tarafından düşük kaynak kullanımı olurken özellikte Google Chrome yüksek tüketimleri sebebiyle bu durumdan şikayetçi olan kişilerin Google Chrome yerine Opera kullanması daha iyi sonuçların elde edilmesini sağlayabilir.

Bütünleşik Özellikler Işaret

Opera’nın öteki ön plana çıkan özelliklerinde ise tarayıcı ile bütünleşik bir şekilde gelen reklam engelleyicisi, pil zor tasarruf modu ve VPN özelliği bulunuyor. Sunulan özellikler açılıp kapatılabildiği için kişiler kendi tercihlerine tarafından tarayıcıyı kullanabiliyor. Üstelik Opera’da Google Chrome eklentileri için yardım sağlanması doğruca varlıklı bir eklenti seçeneği de mevcut. Seri arama özelliği ve haber servisleri gibi pek fazla farklı özelliği birleşmiş olarak sunan Opera bu nedenle kullanıcıların işlemlerini fazla daha basit bir şekilde yapmasını sağlıyor.

Başvuru Formu dahilinde Google Chrome eklentileri ile zenginleştirilebilir bir yapısı bulunan Opera bu bakımdan şahısların böylece çok ihtiyacına da cevap verebilecek nitelikte. 

Bu yazı senden önce 168 kez okundu.

Yorum Yap