Advertising
İnternet 11 Ocak 2017, 14:12
Nokia 26 Şubatta yeni mahsul duyurularının işaretini verdi

Nokia 26 Şubatta yeni mahsul duyurularının işaretini verdi

Nokia geçtiğimiz ay içinde zeki telefon pazarına bu yıl geri döneceğini açık etmişti. Nokia markası aşağıda zeki telefonlar üretmek için kurulan bir Finlandiyalı şirket olan HMD Global, birincil Nokia Android telefonunu geçtiğimiz hafta sonu göstermişti. Nokia 6 adıyla anılan bu yeni cihaz önümüzdeki aylarda yalnızca Çin ’de çıkacak.

Halbuki, HMD Global bu sene içinde daha pozitif Nokia markalı zeki telefon çıkarmayı planlıyor. Şirket, 26 Şubat tarihinde yeni duyurular yapacağının da işaretini veriyor.

Nokia Mobile, bir Facebook paylaşımıyla 26 Şubat tarihinde daha fazla duyurunun yapılacağını göze çarpan etti. Söz konusu tarih, Barselona ’da Mobil Dünya Kongresi ’nin başlamasının bir gün öncesine eşit geliyor. Bu açıdan HMD Global için yeni ürün duyuruları namına isabetli bir tarih gibi görünüyor.

Gelecek ayın 26 ’sında tam olarak ne ya da neler göreceğimizi bilmiyoruz, fakat bir orta segment aygıt olan Nokia 6 akıllı telefonun, HMD Global ’den Nokia ’nın herzamanki tasarımını Android ile uyumlu hâle getirip sunmasını bekleyenler için çekici olmadığını kabul etmek gerekiyor. Kullanıcılar fazla daha cazibeli Nokia Android telefonları bekliyor.

Gelecek ayın sonunda düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi ’ni, Teknoblog olarak bir aksaklık olmazsa yerinden izleyeceğiz. Hem Nokia ’nın ayrıca de öteki üreticilerin yeni telefonlarıyla ilgili ilk izlenimleri size en hızlı şekilde aktarmaya çalışacağız.

Benzer İçerikler

Yorum Yap