Advertising
İnternet 28 Kasım 2016, 11:24
Google Play Store'de Black Friday Başladı!

Google Play Store’de Black Friday Başladı!

Android işletim sistemi dünya genelinde milyonlarca telefonda kullanılırken Android işletim sistemleri tatbik mağazası olan Google Play Store üzerinden de Black Friday olarak adlandırılan alışveriş indirimleri başlatıldı. Yüzde 80 oranlarına varan indirimler bir uçtan bir uca kişilerin öyle fazla bambaşka kategoride indirim sahibi olabileceği Google Play Store oldukça cazip bir seçenek sunuyor.

Farklı İndirimler Sunuluyor!

Kitap,dilekçe, film ya da oyun indirmek isteyen kişilerin bu konuda yüksek indirim oranlarından faydalanabilecek. Özellikle son dönemlerinde kitap ve film servisleriyle dikkat çeken Google Play Store böylece kesik dönemde de yüksek bir satış gerçekleştirebilir durumda. Yapılan açıklamalarda indirimlerin 29 Kasım tarihine kadar devam edeceği belirtilirken bu tarihe değin kullanıcılar oyun ve oyun içi satın alımlarda yüzde 80 indirimden yararlanabilecek.

Amerika’ya Özel Film İndirimi

Bununla Birlikte Amerika’ya özel olarak da film seçeneklerinin sunulduğu Google Play Store sayesinde kişiler CYBERDEALMOVIES2016  kupon kodunu kullanarak daha uygun fiyatlar üzerinden filmleri satın alabilir. Yapılan talimatlar doğrultusunda yüzde 80 indirim sunulduğu oyunlar şöyle;

Forge of Empires

Angry Birds 2

Asphalt 8: Airborne

World of Tanks Blitz

ROBLOX

Star Trek Timelines

KINGDOM HEARTS Unchained χ

Dragon City

Mahjong Treasure Quest

Panda Pop

COOKING DASH 2016

Cooking Fever

Gummy Drop!

Farm Heroes Super Saga

SimCity BuildIt

Fallout Shelter

Vikings: War of Clans

Yapılan açıklamalarda bilhassa oyun için satın alma işlemlerinde çok yüksek oranlarda indirimin yapıldığı belirtilirken kişiler oyun mağazaları üzerinden bu indirimlerden yararlanabilecek.

Bu yazı senden önce 216 kez okundu.

Yorum Yap